Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gomez85

bransoleta do mako

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Chciałbym kupić bransoletę do mako ( fem65003dv ) znalazłem taką która mi się podoba . Nie wiem ile ma szerokość(uszy) na mocowaniu w mako  i czy teleskopy będą pasować do każdej bransolety ?  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szerokość między uszami w Mako to 22mm.

Teleskopy powinny pasować bo mako ni ma grubych teleskopów, jak np Seiko. Zresztą jakby co to dokupić teleskop to żadem problem i zaden koszt. Więc o to się nie martw.

Edit.

Pytanie tylko jaką chcesz tą bransoletę. Bo jeśli jest z maskownicami to maskownice mogą brzydko odstawać od koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ma szerokość 22mm to bedzie pasować. A o oryginał mozesz się spytać w Poljot-Euro albo w niemieckim Orientuhren.de. Tylko nie wiem jak z ceną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał nowy to prawie połowa ceny zegarka . Może na forum ktoś będzie miał używaną . Sprawdzę 

 

Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to bransoleta do Ray'a, a nie do Mako (obecnie jest niedostępna, pytałem jakiś czas temu). Jest między nimi subtelna różnica, ale jest. Ray ma środkiem dwa wąskie paski polerowane, a Mako jest cały mat...Jeśli ci to nie robi różnicy, to nie ma problemu - maskownice będą na pewno pasować, Jednak jeżeli jesteś bardziej szczegółowy zwróć na to uwagę. Popatrz na te zegarki np. na stronie orientuhren.de.

A tak przy okazji - zamawiałeś już wspomnianą na początku bransoletę z aliexpres?..

Też byłbym zainteresowany..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to bransoleta do Ray'a, a nie do Mako (obecnie jest niedostępna, pytałem jakiś czas temu). Jest między nimi subtelna różnica, ale jest. Ray ma środkiem dwa wąskie paski polerowane, a Mako jest cały mat...Jeśli ci to nie robi różnicy, to nie ma problemu - maskownice będą na pewno pasować, Jednak jeżeli jesteś bardziej szczegółowy zwróć na to uwagę. Popatrz na te zegarki np. na stronie orientuhren.de.

A tak przy okazji - zamawiałeś już wspomnianą na początku bransoletę z aliexpres?..

Też byłbym zainteresowany..

 

Tak już zamówiłem , teraz jest taka dostępna w tym sklepie https://www.demus-zegarki.pl/product-pol-24661-Bransoleta-do-zegarka-Orient-KCFLQSS-22mm.html  , ale to już inny wzór 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie wysłałem , ale odpowiedzi brak w jednym i drugim  . Jak przyjdzie, dam znać . Zapewne kilka tygodni ,piszę o tym z ali . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyleciała nowa bransoleta  :)

post-82902-0-46859500-1486483258_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się kolego, ale słabo to wygląda. Dla porównania fotka z oryginałem.9cdffe7e8a8f9eafd484de28d3165669.jpg

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się spokojnie , ale wiesz są gusta .Początkowo chciałem oryginał ,ale jednak zupełnie on mi nie pasował . Na żywo wygląda naprawdę fajnie . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że tobie to gra.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyleciała nowa bransoleta  :)

 

Jak to jakościowo Ci się widzi? Sam zastanawiam się nad czymś podobnym z ali za 30$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest spoko ciężka i wygodna , daję rade 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie Panowie mi powiedzieć czy da się ponownie skuć tak uszkodzoną bransoletę?

 

 

post-47915-0-04718200-1518949479_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.