Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

meXy

TAG Heuer Aquaracer vs Omega 300M Bond

TAG vs Omega  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Będę świnią i napiszę; zostaw Omegę i dokup Tag'a.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja poszedłbym w kierunku SMPc - te dwa podane modele imo zjada na śniadanie.

Tyle, że tu jest inny "problem" - autorowi wątku Tag się po prostu podoba :) wiec moja rada - jeśli oglądałeś go na żywo (w przypadku Taga to zalecam) to bierz Taga i się nie zastanawiaj. Zawsze będziesz mógł sprzedać i kupić SMPc, jak się znudzi :)

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oklepany - może na forum. Ile razy którykolwiek z nas widział w realu, nie na podstoliku tę Omegę u kogoś?

 

Ja w Polsce raz i to w czarnej, brzydszej wersji :)

A na forum, ostatnio też fala za często nie gości, prędzej tudory, rolexy, seika, PO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kilka razy. Max 10. A Taga nigdy. :P

Prezes Ty jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę :)

 

Ja ze dwa razy w życiu u obcej osoby spotkałem SMP i może z raz AquaRacera . Natomiast gdybym liczył wszystkie modele to chyba też z lekką przewagą Omegi nad Heuerem ale niezbyt wielką .

 

Co ciekawe acz smutne - ostatnio miałem serię- z markowych zegarków zauważonych u ludzi były to trzy Navitimery. Wszystkie trzy - podróby.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega 300m nigdy nie była moim faworytem, ale jesli maiłbym zamienić na Taga, to wcześniejszego Aquaracera 500, choć zmiana lepszej marki na gorszą to ogólnie słaby pomysł, zrobisz jak będziesz uważał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TYLKO BOND !!!! Mialem, sprzedalem i szczerze zaluje wlasnej glupoty....

Jesli juz wymieniasz na Taga to jak dla mnie tylko Monaco lub Monza

Jest oczywiscie kilka innych modeli, jednakze ceny sa CIUT wyzsze  ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw omegę. A poza forum raz widziałem 300c czarna i raz PO, a reszta jest mniej rozpoznawalna na pierwszy rzut oka


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezes Ty jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę :)

Ja ze dwa razy w życiu u obcej osoby spotkałem SMP i może z raz AquaRacera . Natomiast gdybym liczył wszystkie modele to chyba też z lekką przewagą Omegi nad Heuerem ale niezbyt wielką .

...

Chodziło mi dokładnie o te dwa modele.

A jeśli mówimy ogólnie, to Omeg widziałem najwiecej. Tagów max 5. Z czego jedno Monaco. Wtedy zakochałem się w nim. :D Za to kilka, kilkanaście Rolków. Tylko tego nie liczę, bo nie jestem pewien ile z nich było podrób. Jeden GMT był na 100% poprawny.

Ale generalnie zobaczyć na ręce coś wię ej niż Tissot jest bardzo cieżko.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gustaw6666 mądrze prawisz Tissoty i Certiny to już fanaberia a zegarki z tego postu to już kosmos. Oklepane to one są na forum i to też chyba tylko w postach bo ilu forumowiczów posiada któryś z w/w modeli pewnie 2%

Ptaku dobrze prawi, ostatnio byłem w salonie Time Trend bo chciałem zerknąć na Bulovę Moon-a, a Pani z obsługi stwierdziła na widok MM że mam jeden z masowej produkcji zegarek marki Seiko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie pozostałbym przy Omedze  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tamto Przypominałeś mi sytuacje z przed paru lat w pracy pokazałem koledze fotę Grand Seiko SBGH na co on stwierdził że ładny zegar ale wolałby mój (miałem wtedy na ręku DS-1) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tamto Przypominałeś mi sytuacje z przed paru lat w pracy pokazałem koledze fotę Grand Seiko SBGH na co on stwierdził że ładny zegar ale wolałby mój (miałem wtedy na ręku DS-1) :)

Nie dziwię się.

1. DS1 jest ładnym zegarkiem.

2. Certina jest wyżej w piramidzie prestiżu niż SEIKO ;)

3. GS to wybrakowane SEIKO. Nawet 5 mu odpadła. :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oklepany - może na forum. Ile razy którykolwiek z nas widział w realu, nie na podstoliku tę Omegę u kogoś? Rzeczywistości nie da się oszukać. Wieloaspektowo ta Omega przeważa.

 

Dwa razy na wakacjach w Ustce, raz u mnie w mieście oraz dwa razy w Warszawie. Czyli aż pięć razy w zeszłym roku. Widziałem także inne zegarki - Yacht-mastera, Navitimera i wiele innych, ale SMP jest liderem. Wiadomo, zależy kto gdzie bywa i jakie ma szczęście.

 

Masz ochotę zamienić najbardziej oklepany zegarek ostatnich lat

 

To jeden z najczęściej wybieranych zegarków w danej cenie, więc oklepany jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Tag Hauera Carrera i Omegę nową z ceramicznym bezelem - oba są piękne ale Aquaracer już nie jest taki atrakcyjny. Zostaw Bonda a jak zbierzesz Cash to dokup sobie np. Carrerę nową i będziesz się dopiero wtedy na prawdę cieszył. Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ceramiczną i starego Bonda. Od zawsze szukam coś do tyrania i zawsze okazuje się, że nowy zakup tak cieszy, że szkoda go nosić i ląduje w szufladzie. Potrzebuję coś w rodzaju eleganckiego G-Shocka. Będzie porysowany, ekstremalnie męczony, może nawet zniszczony. Dlatego powinien być stosunkowo niedrogi, jednak z klasą. Te kryteria spełnia powyższy TAG.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Bond zostaje.

 

Przekonaliście mnie, za co serdecznie dziękuję.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ceramiczną i starego Bonda. Od zawsze szukam coś do tyrania i zawsze okazuje się, że nowy zakup tak cieszy, że szkoda go nosić i ląduje w szufladzie. Potrzebuję coś w rodzaju eleganckiego G-Shocka. Będzie porysowany, ekstremalnie męczony, może nawet zniszczony. Dlatego powinien być stosunkowo niedrogi, jednak z klasą. Te kryteria spełnia powyższy TAG.

TAGa bym niedrogim nie nazwał.

Może Ty za drogie te modele do tyrania wybierasz i dlatego Ci ich szkoda. Popatrz w kierunku tańszych marek pseudo-SWISS ( Davosa, Steinhart ), może Japończyków ( Seiko, Orient ) albo nawet Chińczyków.

Ja mam do takich zastosowań Tisella - leży, wygląda i działa świetnie, jak rozwalę to rozpaczać nie będę bo dość tani, z ciekawości sprawdzę jeszcze kiedyś szczelność ale pływać w nim i tak nie będę bo mi niewygodnie w ciężkim zegarku. Mógłbym tyrać SMPc ale jakoś szkoda bo jak poniszczę to i stracę dużo, i brzydka będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zostawiłbym Bonda


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że jak? Że masz dwa Bondy? W takiej sytuacji to oczywiście, że jednego przedać i kupić coś innego.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostań przy Bondzie, selita sw200 wraca często na serwis... ewentualnie sprzedaj i kup coś innego :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, że ma dwa Bondy. Bogatemu to i byk się ocieli ;)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostań przy Bondzie, selita sw200 wraca często na serwis... ewentualnie sprzedaj i kup coś innego :0

mialem Tag Aquaracer na tym ich Calibre 5. Niby rezerwa ponad 40 godzin a czesto zegarek potrafil sie zatrzymac po 24 godzinach lezenia, gdzie dzien wczesniej mialem 8 godzin przy biurku. Z Omega takich problemow miec nie bedziesz.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tyrania?

Niedawno miałem okazję przymierzać Taga Aquaracer'a Black Phantom, to można chyba nazwać zegarkiem do tyrania


zegary: staruszek Tissot, ML Pontos Small Seconds Mechanik, Seiko Monster, Oris Big Crown Flying Doctor's 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.