Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kropas

Casio G-Shock GA-1000-1AER - wskazówka się zatrzymuje.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam swój Casio G-Shock GA-1000-1AER, od października 2016, po kilki tygodniach zauważyłem że wskazówka sekundnika/kompasu nie zgrywa się idealnie z indeksami na tarczy (na początku było idealnie), mocno się nie przejąłem, ale lekko zwątpiłem w jakość dzisiejszych G-shocków. 

 

Niestety kilka dni temu wskazówka sekundnika zatrzymała się bez powodu (pozostałe działają), nie działa nawet jak włączę kompas. Stuknąłem kilka razy palcem w zegarek i na jakiś czas to pomogło, ale sytuacja znowu się powtórzyła. Zegarek zakupiony na Watcheszon.com, bez podbitej gwarancji, tylko z jakąś śmieszną plakietką stwierdzającą roczną gwarancję (a myślałem, że skoro Master of G to po co mi gwarancja). 

 

Jakieś sugestię co w tej sytuacji robić ?

 

Czy jakość dzisiejszych G-Shocków to już tylko legenda ?

 

Najlepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dokładnie to samo w swoim GA-1000 kiedyś, reklamowałem i dostałem nowy zegarek ale to było na drugi dzień po zakupie u polskiego dystrybutora. Inny kolega z forum też to miał w tym modelu jak dobrze pamiętam. 

 

Jakość dzisiejszych G jest moim zdaniem dalej taka sama, po prostu kiedyś nie było tak zaawansowanych modeli i nie miało się co w nich psuć.  ;) 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według Ciebie, to że zegarek jest zaawansowany jest wytłumaczeniem dla jego awaryjności, przecież to żenujące.

 

Mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie tłumaczę porostu takie rzeczy się zdarzają, nie tylko w zegarkach a im więcej bajerów tym bardziej prawdopodobne że coś pierdyknie tak to już jest. 

Zatrzymująca się wskazówka sekundnika w G to akurat żadna nowość, oczywiście nie powinno to mieć miejsca ale jednak się to zdarza niestety. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

Jaki z tego wniosek płynie? Odzalowac te parę groszy i kupować w polskiej dystrybucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odeślij im zegarek, a przyślą Ci nowy lub zwrócą kasę. Nie ma co panikować :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można było od razu wysłać, ale zawsze to fajny powód by "wątpić w jakość dziejszych G-Shocków" :)

Przy takiej ilości wszystkich modeli Casio jak się zdarzy jeden, czy dwa bardziej awaryjne, to i tak poniżej wszelkich norm innych producentów.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Funky_Koval
      Cena: 1099zł (wysyłka paczkomatem wliczona, cena dobra więc bez negocjacji proszę)
       
       
      G-shock GMW-B5000GD-1ER, stan 7,5/10 drobne ryski od biurowego użytkowania nic poważnego. Wgniotek nie ma, szkło czyste, zegarek w 100% sprawny. 
      Jestem pierwszym właścicielem, sprzedaję z oryginalnym pudełkiem, rachunkiem i zdjętymi ogniwami. 
       

       
       

       

       

       

       

       
       
       

    • Przez Feymozim
      Naprawa Tag Heuer'a  Fotki poniżej 

    • Przez Feymozim
      Niestety zegarek trafił do mnie z innego zakładu po rzekomym serwisie, plusem jest to że nic nie ruszył to nie miał okazji niczego uszkodzić  
      Naprawa Seiko na mechanizmie 4R35B

    • Przez CebulaNet
      Witam.
       
      Jak mogę wyjąć baterię z zegarka Longines VHP ze zdjęcia? Bateria jest w plastykowym koszyczku i nie wiem jak wyjąć ten koszyczek lub samą baterię z zegarka. Metalowe elementy którymi koszyczek jest przytwierdzony do mechanizmu nie wyglądają mi na śrubki więc odkręcić się ich raczej nie da.
      Pomoże ktoś?
       
      Dodam jedynie, że nie jestem zegarmistrzem więc poprosiłbym o porady jak dla kompletnego laika na poziomie pre-beginner.

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.