Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Awanturnik

FFF mod BB.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, jako, że nie ma w tym kraju nikogo kto podjąłby się zmiany tarczy w SNHZ będę musiał spróbować samemu mimo, że mam dwie lewe, do rzeczy.

Co trzeba zrobić? 

- wymiana szkiełka na szafir z AR,

- wymiana bezela i wkładki,

- wymiana tarczy,

- wymiana wskazówek.

 

Moje pytanie, co dokładnie muszę kupić żeby to wszystko wykonać? Linki do sklepów, aukcji itd. mile widziane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej wymienić u zegarmistrza ? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prościej wymienić u zegarmistrza ? :huh:

Pytałem już na tym forum kilka razy, ponoć jest to tak skomplikowane, że nikt nie robi. Byłem w swoim mieście u 3 "zegarmisztrzów" i wszyscy zgodnie stwierdzili, że się nie podejmą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u kogo byłeś w naszym pięknym mieście...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u kogo byłeś w naszym pięknym mieście...

 

1) Polus Zbigniew Zaklad Uslugowo-Handlowy ul. sw. Marcin 36, Poznan
2) komasa 28 Czerwca 1956 r. 174, 61-507 Poznań
3) Buda Bogusław gen., Kościuszki 84, 61-715 Poznań
 
Gorąco i z całego serca odradzam te miejsca komuś kto chce coś wiecej niż wymianę bateryjki w kwarcu, nie tylko za niechęć do wymiany wskazówek ale to, że dzwoniłem, mówiłem co chcę i za każdym razem słyszałem, że mam przyjechać a potem od razu "nie ma szans nie zrobię".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytaj u Janusz Bilickiego na Słowackiego, lecz możesz dość długo poczekać, spytaj też u Marka Piszczka na Gwarnej, od niego zacznij... 1 i 3 nie znam, zaś Bronek Komasa jest moim kolegą, zatrudnia sześciu zegarmistrzów i tak naprawdę żyją z serwisu marek apartowskich...

Nie dzwoń, jedź po prostu...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem chyba kogoś kto zrobi a przynajmniej progres jest taki, że wziął to i powiedział, że ogarnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.