Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

oki.tychy

Rodzinne "Wakacje w siodle"

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie i panie wpadł mi do głowy pomysł jak można spędzić rodzinne wakacje, a mianowicie "wakacje w siodle".

Jako iż tego typu ogłoszeń jest mnóstwo po wpisaniu w/w hasła, to proszę was o jakąkolwiek informacje(polecenie) lub też opinie na temat polecanych obiektów(gospodarstw). Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego D5803

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zaszłym roku byliśmy z rodziną nad polskim morzem w miejscowości Bobolin koło Darłowa. Jest tam dość duże gospodarstwo ze stadniną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź w temacie. Sprawdziłem powyższe info. Może ktoś coś jeszcze poleci? Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego D5803

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Stadninę Koni Huculskich Gładyszów w Regietowie w Beskidzie Niskim. Nie jestem koniarzem, ale znam to miejsce dobrze z wakacji, eskapad turystycznych i własnego wesela =]. Malutka wieś z dala od cywilizacji (patrz google Earth), hotel o dobrym standardzie, jedzenie całkiem dobre oraz umiarkowany ruch i przede wszystkim piękne krajobrazy Hańczowskich Gór Rusztowych. No i od Ciebie nie aż tak daleko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.