Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jendrzej35

casio paw 1500T

Rekomendowane odpowiedzi

 Dzień dobry wszystkim którzy mnie czyja liczę na pomoc  mam zegarek casio paw 1500t  i zaczął mi się od tygodnia resetować myślałem ze to bateria i kupiłem nowa tez akumulatorową pochodził 8godz i zaczął sie resetować później tak co 1godz  tak w przybliżeniu i nieraz pochodził tak ze 3sek i na 12ta się zresetował tak z 5razy i później się zallaczył i pochodzi tak nieraz z godzinę możne 2ie i się resetuje miał możne ktoś taki problem  bo chyba się psuje werk w zegarku i możne wie ktoś kto to naprawia i jakie będą koszty tej naprawy  bo całkiem nie zanika[ mi godzina tylko jak się ma zrestartować na 12 tą to tak mrugnie i się resetuje pokaże zdajcie tego zegarka

post-40680-0-95384900-1484848676_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez sowek972
      Witam,
       
      Mam dosyć leciwego już Casio W-87H, którego dostałem na komunię i jestem jego szczęśliwym posiadaczem już prawie 20 lat. Ma dla mnie wartość bardzo mocno sentymentalną.
      Ostatnio zaczęły pojawiać się problemy z bransoletą, tj. pękła mi gumowa część na pasku. Niestety u zegarmistrza dostałęm informację, że takich pasków w serwisie Casio już nie mają i zaproponował mi zamiennik, który sypie się co chwilę jakieś ogniwo. 
      Mamy pytanie, czy wiecie gdzie taką bransoletę mogę nabyć, a może ktoś z was posiada byłby łaskaw sprzedać.
       
      Z góry dziękuję za pomoc.
       
      Poniżej zdjęcia:
       

       

    • Przez MaxTime
      Zapraszamy do naszego nowo otwartego sklepu z zegarkami Casio. Całą kolekcję zegarków Casio znajdziecie w naszym sklepie zegarkicasio.pl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.