Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
jendrzej35

casio paw 1500T

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim którzy mnie czyja liczę na pomoc  mam zegarek casio paw 1500t  i zaczął mi się od tygodnia resetować myślałem ze to bateria i kupiłem nowa tez akumulatorową pochodził 8godz i zaczął sie resetować później tak co 1godz  tak w przybliżeniu i nieraz pochodził tak ze 3sek i na 12ta się zresetował tak z 5razy i później się zallaczył i pochodzi tak nieraz z godzinę możne 2ie i się resetuje miał możne ktoś taki problem  bo chyba się psuje werk w zegarku i możne wie ktoś kto to naprawia i jakie będą koszty tej naprawy  bo całkiem nie zanika[ mi godzina tylko jak się ma zrestartować na 12 tą to tak mrugnie i się resetuje pokaże zdajcie tego zegarka

post-40680-0-95384900-1484848676_thumb.jpg

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By sowek972
      Witam,

Mam dosyć leciwego już Casio W-87H, którego dostałem na komunię i jestem jego szczęśliwym posiadaczem już prawie 20 lat. Ma dla mnie wartość bardzo mocno sentymentalną.
      Ostatnio zaczęły pojawiać się problemy z bransoletą, tj. pękła mi gumowa część na pasku. Niestety u zegarmistrza dostałęm informację, że takich pasków w serwisie Casio już nie mają i zaproponował mi zamiennik, który sypie się co chwilę jakieś ogniwo. 
      Mamy pytanie, czy wiecie gdzie taką bransoletę mogę nabyć, a może ktoś z was posiada byłby łaskaw sprzedać.

Z góry dziękuję za pomoc.

Poniżej zdjęcia:

• By MaxTime
      Zapraszamy do naszego nowo otwartego sklepu z zegarkami Casio. Całą kolekcję zegarków Casio znajdziecie w naszym sklepie zegarkicasio.pl
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.