Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piotr71

steinhart gmt-ocean 1 vs davosa ternos tt

Rekomendowane odpowiedzi

witam, czy ktoś może mi pomóc w porównaiu tych modeli, stosunek jakość/cena, look, może jakieś ceikawostki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markę Davosa oceniam bardzo wysoko w tej kategorii cenowej. Bardzo dobrze dopracowane zegarki, mechanizm wiadomo to popularna eta. Wyglądem przypomina troche rolexa zwłaszcza termos z luma. Jak dla mnie zegarek rewelacyjny. Steinhart imo jest wykonany troche tandetnie zwlasza bransoleta.

 

Przy davosie zwróć sobie jeszcze uwagę na model argonautic lumis ze świecącym trytem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Markę Davosa oceniam bardzo wysoko w tej kategorii cenowej. Bardzo dobrze dopracowane zegarki, mechanizm wiadomo to popularna eta. Wyglądem przypomina troche rolexa zwłaszcza termos z luma. Jak dla mnie zegarek rewelacyjny. Steinhart imo jest wykonany troche tandetnie zwlasza bransoleta.

 

Przy davosie zwróć sobie jeszcze uwagę na model argonautic lumis ze świecącym trytem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Steinharta w ogóle miałeś czy piszesz tak bo oglądałeś zdjęcie?

Davosy nie miałem na żywo ani też nie oglądałem także się na jej temat nie wypowiem aczkolwiek powiedziałbym że oba raczej to ten sam "przedział" tylko Davosa droższa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steinharta w ogóle miałeś czy piszesz tak bo oglądałeś zdjęcie?

Davosy nie miałem na żywo ani też nie oglądałem także się na jej temat nie wypowiem aczkolwiek powiedziałbym że oba raczej to ten sam "przedział" tylko Davosa droższa.

 

Kolego jak nie widziałeś to nie wypowiadaj się. koniec kropka.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena robi tu kolosalną róźnicę Steinhart jest 35% tańszy, Pytanie czy to ta sama liga? A co z automatem, czy  to porównywalne modele? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davosa w tym przedziale cenowym jest bardzo dobrze wykonana.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedy davose ternos, sam zegarek ogólnie bez zarzutów, ale jeśli chodzi o bransoletę to byłem nią trochę zawiedziony i ostatecznie nosiłem go tylko na pasku nato

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ternos i Ternos Professional TT to 2 różne zegarki. Różnią się ceną, ale i jakością wykonania. Professional TT posiada bransoletę z lepszą regulacją długości na zapięciu oraz lepszym sposobem zdejmowania ogniw, które są na śrubach.  Ponadto ma 50 ATM, zawór helowy automatyczny, ceramiczną wkładkę bezela, szkło wypukłe szafirowe z podwójnym wewnętrznym AR.  Ternos 20  lupką to jego uboższy kolega.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

witam, czy ktoś może mi pomóc w porównaiu tych modeli, stosunek jakość/cena, look, może jakieś ceikawostki? 

 

Ternos jest zdecydowanie wygodniejszym zegarkiem. Chodzi mi o profil koperty. Wykonanie podobne. Ja wybrałbym Davosę. Porównuję do zwykłego Ternosa bo Professional to już zdecydowanie więcej nić Ocean... Jeżeli myślisz o GMT weź pod uwagę ARGONAUTIC'a i zagadaj do Pawła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za udzaił w dyskusji, po miesiącu odebrałem Stainharta GMT Ocean 1, w tej cenie to jest "cacko". Zamówiłem model z ceramicznym bezelem, głeboka czerń, perfekcyjne indeksy miłe dla ucha klikanie ; ) na nadgarstku leży perfekcyjnie wskazówka sekundnika płynie po tarczy. Idealna grubość - świetnie chowa się pod mankietem koszuli. Świetny tool watch i co ważne 2/3 ceny  Davosy. Za miesiąc napiszę Wam o dokładności chodu. Pzdr

post-95060-0-43623300-1488391286_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za udzaił w dyskusji, po miesiącu odebrałem Stainharta GMT Ocean 1, w tej cenie to jest "cacko". Zamówiłem model z ceramicznym bezelem, głeboka czerń, perfekcyjne indeksy miłe dla ucha klikanie ; ) na nadgarstku leży perfekcyjnie wskazówka sekundnika płynie po tarczy. Idealna grubość - świetnie chowa się pod mankietem koszuli. Świetny tool watch i co ważne 2/3 ceny  Davosy. Za miesiąc napiszę Wam o dokładności chodu. Pzdr

 

+18 sekund na 30 dni, jak dla mnie robi wrażenie, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.