Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Optymist

Yves Camani G-30803-A Automat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że jest to mój pierwszy post :)

Znalazłem na allegro takie coś, zegarek automatyczny i to jeszcze za 3 stówki. Jest to warte swojej ceny? Wygląda fajnie jednak nie jestem przekonany do jakości i co do tego, czy nie jest to zegarek z aliexpress warty 5 dolarów.

http://allegro.pl/zegarek-meski-yves-camani-g-30803-a-automat-gwr-i5687226673.html

 

A jeśli miałbym sobie odpuścić ten model to czy jest coś w tej cenie, w podobnym stylu z lekko widocznym mechanizmem?

Ogólnie to jestem nowy w temacie i myślę o pierwszym zegarku :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek to kiepski pomył. Delikatnie mowiac jest miernej jakosci. Firma - modowa, albo raczej "krzak"

Co do mechanizmu to loteria - moze pochodzi dwa lata moze dwa miesiace.

Poza tym dośc mało uniwersalny zegar jak na pierwszą sztuke w życiu. Może lepiej cos stonowanego; ale każdy ma swoj gust.

A ma być nowy? Może cos używanego upoluj? Napisz chociaż jaki budżet

 

Poza tym odradzam zakupy u tego sprzedawcy! Ja np nie dostałem paragonu; taki kuwa psikus. Z reszta przeczytaj tutaj jak mnie załatwili.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/139537-zegarek-m%C4%99ski-emporio-armani-marco-ar1662-srebrny/?fromsearch=1

W negatywach allegro tez mozna doczytac ze czesto nie szanuja klijentów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chiński zegarek z aliexpress, za jakieś 20$ :). Jeśli podobają ci się "dziurbiliony" to zerknij na Parnisa też chiński, ale lepszej jakości. Będziesz jednak musiał dołożyć ze 100 - 200 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałeś Lorusy ? Dobra jakosc i duzy wybór za niewielkie pieniądze.

Na poczatek przygody z zegarkami jak znalazł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy.

Za 300 pln będzie ciężko.

Trzeba dołożyć np. do Orienta.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.