Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

merrill

Leonard Swiss Made | Seiko Chronograph

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj trafiły do mnie dwa zegarki które są dla mnie zagadką a wyszukiwanie informacji w internecie są niekompletne.
Oba egzemplarze mają podobno ponad 20 lat?

Leonard, jakaś mała szwajcarska manufaktura? Mechnizm eta ale coś było kombinowane bo brakuje śrubek stabilizujących mechanizm.
Koperta o średnicy 32 mm bez koronki. Działa a nieużywany pasek wygląda na oryginalny.
Ktoś coś więcej o firmie lub egzemplarzu? Warty do dołączenia do kolekcji czy się ośmieszę?

 

93bc7e9882b0dc30.jpg

 

3cac6f21252f5539gen.jpg

 

8598d04b1f755002.jpg

 

1db278b3662ee41e.jpg

 

b0ac1fa4200d5032.jpg

 

33b1f9ef4c03d446.jpg

 

Zegarek nr 2 to znana marka Seiko, ale interesujący model, nie wiem tylko jak go obsługiwać.
Koperta 34 mm bez koronek.

 

5151b9b680beafe9.jpg

 

0c3e8fc454605749.jpg

 

e7b2476c21cfdf8a.jpg

 

Zegarki trochę mało stare do tego działu, ale zawierają się w pojęciu "znalezione w szufladzie" :)

 


Coś się kończy, coś się zaczyna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Leonarda to bym do szuflady schował, chyba że lubisz małe zegareczki do eleganckiego stroju... Kwarcyk jakich wiele wyprodukowano w latach 90., w rozmiarze uznawanym dziś za damski, nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.