Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomek z Wrocławia

Relumowanie profesjonalne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

wiem, że istnieje podobny temat, ale ostatnie posty były ponad 4 lata temu, a mi zależy na tym, aby uzyskać odpowiedzi...

 

Chodzi mi o profesjonalną reluminację Invicty 9094 OB (tzw. submariner) zarówno indeksy, jak wskazówki. Oczywiście przeczytałem temat opisany w poprzednim zdaniu,ale mam nadzieję, że przez 4 lata coś się zmieniło.... 

 

Chodzi mi o informacje n.t. orientacyjnych kosztów takiej operacji oraz czy jest możliwe wykonanie jej tak, jakby to zrobił producent. 

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi,

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reluminacja. Masz na myśli powtórne pokrycie lumą wskazówek? Trochę mi zejszło żeby zajarzyć :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, chyba takie określenie funkcjonuje na forum.... W zasadzie, to by polegało na DEluminacji i REluminacji z użyciem porządnej lumy we właściwych proporcjach. Zdecydowana większość zegarków ma pseudo-lumę. Moim zdaniem producenci powinni się zdecydować: luma prawdziwa lub jej brak. Bo tera to nie wiadomo po co cienka warstwa lumy... Ciekawe, czy chcieliby mieć w samochodach takie niby-reflektory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się dołączył do pytania, tylko u mnie chodzi o modyfikacje zegarka Sturmanskie Strela. Tarcza jest w kolorze kremowym a wskazówki metaliczne i bez lumy więc w nocy nic nie widać a w dzień trzeba się przypatrzeć. Ktoś na forum robi profesjonalnie modyfikacje?

 

Wysłane z mojego Lenovo YT-X703F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.