Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Zenith Heritage 146 – Basel 2017 [zdjęcia live, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Zenith, w cieniu genewskiego SIHH, pokazała kilka nowości stworzonych na marcowe targi Baselworld. Wśród nich fantastyczny, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - brązowej i niebieskiej - model Heritage 146, zasilany przez legendarny werk El Primero.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Piękna czysta tarcza tego zegarka po prostu się wyróżnia. Świetny zegar. Takie zegarki wyznaczają standard dla swojej klasy.


Road-Racing.pl 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie rozmiar dla prawdziwych mężczyzn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 mm?No chyba ,że prawdziwy mężczyzna ma rączkę a nie rękę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest, choć z ceną chyba troszkę przesadzili...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

38 mm?No chyba ,że prawdziwy mężczyzna ma rączkę a nie rękę :D

Prawdziwy mężczyzna nie musi niczego kompensować sobie rozmiarem zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy mężczyzna nie musi niczego kompensować sobie rozmiarem zegarka

. No niby nie musi ale jednak 38 mm jak na dzisiejsze czasy to jednak taki trochę rozmiar "s", i nie chodzi o to , że jestem fanem olbrzymów typu 45+ ale jednak rozmiar 41-42mm byłby chyba bardziej odpowiedni . Tym bardziej , że jest to model o bardziej sportowej niż garniturowej charakterystyce . No cóż ...co kto lubi...dla mnie lekko karłowaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli ma się porządną łapę to 38 mm wygląda jak kapsel od piwa.

Hedonista -w rzeczy samej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem rozmiar jest jak najbardziej ok. Szlif tarcz piękny, ale dysonans powoduje w moim odczuciu pusta przestrzeń w dolnej połowie tarczy. Czegoś mi tu ewidentnie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomijając optyczny efekt o którym pisze nicon to model nawiązujący do vintydż znacznie lepiej niż niektóre reedycje we "współczesnych" wymiarach. Tu wszystko - od minimalistycznej tarczy przez brak osłonek koronki, proste uszy , rozmiar po pasek z epoki - nawiązuje do czasów gdy mężczyźni na polu walki czy torze wyścigowym radzili sobie z 36 mm chrongografami na ewolucyjnie takich samych jak nasze nadgarstkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desmo zapewne masz rację.Ja tylko mówię o sobie.Ze swoją dość wielką łapą czułbym się z zegarkiem 38 mm jak z damskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie Zenith ma aż kilka chrono w rozmiarach 42-46... To ja jako miłośnik mniejszych zegarkôw się czuję dziś na rynku jak mężczyzna na przykład w salonie obuwniczym gdzie 4/5 powierzchni zajmuje oferta dla kobiet ;-)...dlatego kibicuję różnicującym ofertę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta jest ta sama co w modelu 1969 a mając go na ręce wcale nie sprawiał wrażenia za małego. W życiu do wszystkiego trzeba dojżeć. Też do mniejszych zegarków. Wiadomo ze jak ktoś ma 19cm+ to owe 38mm nie wystarczy aczkolwiek obciachu nie będzie. Obciach jest raczej w druga stronę gdy na nadgarstek 15cm zakłada się zegarek 46mm i to najlepiej do koszuli... Zenith świetny. Może nie tak super jak 1969 ale ma to coś. Lubię to że wracają małe i piękne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny damski czasomierz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny damski czasomierz ;)

Na złośliwych nie ma rady ale jakby coś wnosili do rozmowy było by miło. Niemniej jest to zegarek którym nie wyleczysz sobie kompleksu małego Wacka wiec w rzeczy samej go omijaj bo pogrążysz problem :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kompleks?

 

 

ps

 

Zauważyłeś ;)  -pewnie nie.....  Trudno

Poza tym nigdy nie słyszałem by o jakichkolwiek problemach z wackiem pisał/mówił ktoś kto ich nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja słyszałem. Duże auta, duże zegarki a każdy kto ma inny to baba. Standardowy schemat osoby z kompleksami. Niestety się nie wpisuje ale dawaj dalej. Dopisałem nawet ";)" do poprzedniej wypowiedzi by wyrównać poziom żartu.

 

Piszemy nie na temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kompleksu - nie ma tematu.... 

sam się nie "wywołuje" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Panowie, chyba te korale na zdjęciach męskiego przegubu z opisywanym zegarkiem sprawiły, że trochę zaiskrzyło w wątku. :)

Nie wiem, czy pamiętacie, ale w 2015 r. była wersja 42 mm i 11 mm wysokości - idealny męski chronograf garniturowy, jeśli mogę tak napisać:

Zenith_El_Primero_Classic_live_02.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tu nie chodzi o kompleksy ani o długości....Napisałem ,że 38 mm w moim przypadku wypada blado.Ja mam nadgarstek 19,5 cm + szeroka łapę.W związku z tym u mnie taki rozmiar zegarka wygląda na damski.I to był cały wtręt z mojej strony bez żadnych kontekstów.Na mojej łapie nawet zegarki 40 mm wyglądają na małe.Mam Hamiltona Navi Pioneer 40 mm i gdyby nie to,że jest dość gruby wyglądałby jak złotówka na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie rozmiar dla prawdziwych mężczyzn.

Słuszna uwaga :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, 42mm i garniturowy brzmi jak oksymoron...i nawet chronograf nie pomoże bo ikona chronografów za ponad 11 tyś euro w stali na którą trzeba już podobno lata czekać ma zaledwie 40 mm...

Piękny pomysł np elite 6150 został zabity przez nieprzystający do okoliczności rozmiar ...

Tym zegarkiem Zenith ma szansę odkupić winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bo ta młodzież to teraz GShocki do garnituru nosi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie już nie podbijajcie tego bębenka.Jeden ma rączkę artysty-pianisty, drugi ma łapę jak goryl.I ten pierwszy nosi małe zegarki bo z dużym wyglądałby jak z talerzem na pasku a drugi nosi duże,żeby z małym nie wyglądać jak z kapslem od Tymbarka.Chyba ,że macie problem ze swoimi małymi nadgarstkami i z tego powodu macie kompleks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.