Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Danny_W

Pomoc w zakupie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Chciałem kupić dokładny i elegancki zegarek.

Zależy mi żeby miał szafirowe szkło, sterowany radiem i solar.

Podczas poszukiwań znalazłem takie coś: casio LIW-M700D-2AER.

Ktoś może miał albo więc coś dobrego lub złego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link nie działa.

Budżet? Sam nie wiem. W poprzednim roku miałem kupić tylko jeden zegarek. Potem był kolejny.. Chyba tak z 1500 max :) Chyba ze mi się bardzo coś spodoba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link jest do działu sprzedam- musisz być zalogowany, żeby go obejrzeć. Forumowy kolega sprzedaje bardzo fajnego citizena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, pooglądam.

A ten casio? Co z nim ? 

Miałem kiedyś jednego WVQ, działał bez zarzutu. Z synchronizacją tez nie było problemów. tylko mineralne szkiełko oczywiście było problemem bo dość szybko się porysowało. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - prezentuję moje osobiste zdanie - wg mnie jedyne "eleganckie" Casio to Oceanusy, ale poza MOIM zasięgiem cenowym. W materii "eleganckich" radiowców z szafirem świetnie spisują się Citizeny (world-timery) i to w nich upatrywałbym rozwiązania. Sam stałem przed podobnym dylematem i wylądowałem z seria AT80xx ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Citizenach jest trochę za dużo elementów/napisów i innych szczegółów. I w pracy mam kalkulatory Citizena :) To mnie jakoś drażni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB0153-13A

dokładny, elegancki z szafirem (radio, solar) i do 1500,00


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie napisałeś że ma być ładny

c5e7d3e34c61c0f86ff09d3368a23dda.jpg

?

 

 

Wysłane z opiekacza do lodów


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten ładniejszy :)

A tak kontynuując temat to co jest z tymi Casio, że ich nie lubicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odpuścisz sobie Casio to na dutyfreeislandshop są ładne citki w twoim budżecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie upieram się przy Casio. Ten akurat który podałem na wstępie mi się spodobał i ma wszystko to co powinien mieć. Tylko zastanawia mnie niechęć do casio, zegarków które są raczej solidne i funkcjonalne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo zegarki nie zaczynają się i nie kończą się na Casio.Do Casio nic nie mam ale Oceanusy faktycznie są eleganckie ale to nie mój film.Koledzy polecają Ci Citizena ale jeśli Tobie  źle się kojarzy to kup tego Casio co podałeś w pierwszym poście.

W porównaniu do aut to takie Casio to mały 3-drzwiowy 1.0 a pozostałe marki to jednak 2 klasy jak nie więcej wyżej o poj. 2.0 wzwyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że zdaję sobie sprawę że Casio to nie jest synonim słowa zegarek :)

Z reszta nie jestem też jakimś wielkim fanem marki. Po prostu lubię zegarki. Mam jednego Tissota (Solar expert) i Certinę. Chciałem coś na bransolecie ale w takim stylu. W szwajcarach z chrono przeszkadza mi duża wskazówka sekundnika poruszająca się tylko przy włączonym stoperze. Japońce mają inaczej i mam nadzieję, że ten model też.

A o samą markę dopytuję bez złośliwości a raczej z ciekawości. Bo żeby od razu "mały 3 - drzwiowy 1.0" ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a te co masz to są takie 1.0 Turbo.Citizen akurat bije je w każdej płaszczyźnie.Przemyśl tego Citizena bo idę o zakład że jak przekonasz się do Citizena to tamtych się pozbędziesz szybciej niż myślisz.Naprawdę warto wziąć go pod uwagę.Mam na myśli inne modele nie koniecznie ten polecany.Moż jakieś Seiko hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.