Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Ejzo

Rolex GMT Master II BLUE BLACK vs Omega Seamaster 300 Co Axial

Który byście wybrali?  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

GMT B)

Sa setki powodow, ale data i gmt daja kropke nad i :)

Edited by artme

Chyba przesadzasz nicon - akurat ten element wypadł dobrze w przeciwieństwie do spasowania bransolety z prostymi uszami koperty czy ogólnym bling tego divera. Autorowi radziłbym najpierw odpowiedzieć sobie na kluczowe pytanie - chce Rolexa czy jakiś inny zegarek ;-)

Zagłosowałem na Rolexa, ale jak ma być taniej to Omega ;)

Pozdrawiam, Mirek

Guest ROLMEGA

Omega! Zdaje się nawet, że można dostać wersję tytanową z niebieskawą tarczą (o ile dobrze pamiętam).

Rolex odpada, nie lubię daty, a ta lupa to już w całkiem mnie odrzuca. 

Ta Omega ma fajną tarczę i wskazówki, natomiast ciosany kształt koperty i bransolety już zupełnie do mnie nie trafia.

Rolex, bo zakładam że jak ktoś daje jako versus, to nie ma uprzedzenia ani do marki, ani do lupki.

ng6mnrm.png

Głosuję za GMT - świetny model.

Omega ma średnio skrojoną kopertę. Choć to ładny zegarek.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Oba z różnych względów świetne.

Dla mnie Omega odpada ze względu na brak daty ale historycznie jest ciekawsza - niemal wierna kopia modelu z 1957 roku, mechanicznie też ( master co-axial ). Narzeka się na profil uszu i to może być problem, zwłaszcza przy bardziej odstającym deklu. Przydatne zapięcie z mikroregulacją. Na pewno zakup po przymiarce.

Rolex mega wygodny, bardziej uniwersalny i funkcjonalny ale też bardziej bijący po oczach - błyskiem i logo, no i sporo droższy.

Guest Passero

W tym zestawieniu tylko GMT, dla mnie wygrywa na każdej płaszczyźnie... chociaż ta Omega to fajny zegarek.

Mimo plusów i minusów jednego i drugiego modelu, w tym zestawieniu wygrywa Omega, gdybym miał wybrać Rolexa to model Hulk, ale to bardzo subiektywne zdanie.

Guest awi

GMT.....aczkolwiek Omega ładnie wyglada.....ale GMT

Edited by awi

Zdecydowanie Rolex. Omega na zdjęciach mega a na żywo dużo straciła w moich oczach.

Zagłosowałem na Rolexa ale dla siebie nie wybrałbym żadnego z tych zegarków , ze względu na rozmiar nadgarstka nie podchodzą mi małe divery .

Dla jednozegarkowca - z tych dwóch - Rolex (mimo, że 300 mam). Jednak dysproporcja cenowa pomiędzy nimi jest ogromna (zarówno w przypadku nowego jak i lekko używanego). Ciężko porównywać dwa zegarki, gdy za jednego z nich można nabyć dwa, bądź prawe dwa egzemplarze tego drugiego.

Edited by Tomaszek

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.