Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dawid82

Grand Seiko SBGA031 vs Rolex Explorer II 216570

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba troszke zaszalales z tymi ciemnosciami i Subem ;)

Sub ma tylko 300m, wiec raczej wielkich ciemnosci  nie zazna... no - chyba, ze SD lub DS, ale na 100% nie Sub :)

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://menstream.pl/wiadomosci-reportaze-i-wywiady/300-metrow-pod-woda-dostajesz-drgawek-a,0,1663109.html&ved=0ahUKEwjM_fuyt4zSAhWBCywKHQdxAKwQFggaMAA&usg=AFQjCNGZgCYxgHPj_SPeeDftKzY84nwuww

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie,którzy wybiorą ten zestaw zamiast np. Suba i DJ..

 

to np. ja.

 

Tak czytam i czytam... i się zastanawiam czy jakiś dziwny nie jestem.

Pomijając, że jestem z założenia antyrolkowy to ten GS zwyczajnie mi się podoba. Bardzo. Wszystko w nim woła bierz mnie ;)

To chyba jednak z tymi gustami się nie dyskutuje. Bo widzę, że jestem tu w zdecydowanej mniejszości.

 

No a ten zestaw - marzenie!

Jak dla mnie tylko GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z sieci:

 

post-32788-0-74553000-1486980766_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

Patrząc na te dwa powyżej,

to GS odpada z powodu zbyt udziwnionych wskazówek, gorsze wskazówki (godzinową) to ma tylko tudor.

No i większe indeksy IMO lepiej wyglądają.

Nie widzę powodu by dopłaca do GS, co innego jakby zajrzeć do środka, ale co mi po zajefajnosci werku skoro sikor nie podoba mi się ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby nie te wskazówki i wydziwianie z kropką na sekundniku (oryginalność na siłę), to GS ze zdjęcia całkiem ładny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że w większości wypadków jestem za GS to z tego pojedynku wybrałbym Rolexa ; jakiś taki lżejszy optycznie i lubię orange.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W sumo poza kopertą nie podoba mi się właściwie nic. Albo bezel ani wskazówki ani tarcza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumo poza kopertą nie podoba mi się właściwie nic. Albo bezel ani wskazówki ani tarcza...

:P  :D  :lol:

 

to np. ja.

 

Tak czytam i czytam... i się zastanawiam czy jakiś dziwny nie jestem.

 Bo widzę, że jestem tu w zdecydowanej mniejszości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumo poza kopertą nie podoba mi się właściwie nic. Albo bezel ani wskazówki ani tarcza...

Bo sumo to bardzo dziwny zegarek. Najmniej mi się z moich zegarków podoba a najchętniej go noszę.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszke zaszalales z tymi ciemnosciami i Subem ;)

Sub ma tylko 300m, wiec raczej wielkich ciemnosci nie zazna... no - chyba, ze SD lub DS, ale na 100% nie Sub :)

Szczerze, Mariusz? Oprócz Explorera 2 42 mm wszystkie Roleksy jak dla mnie w zakresie lumy użytkowo są kiepsko dopracowane. Nie nurkuję ale wystarczy zerknąć na zegarek w ciemności za kierownicą, przy wstrząsach albo w domu przy niecałkowitej ciemności gdy odrobinę brak kontrastu. Sub, GMT Master - świeci jak latarka bezsensownie powiększonymi indeksami a wskazówek trzeba nieraz dobrą chwilę szukać.

Air King, Explorer 1 - też cieniutkie, słabo widoczne wskazówki. Datejusta należy rozgrzeszyć ze względów stylistycznych.

 

Za to Explorer 2 42 mm doprawdy petarda w nocy - ułamek sekundy, krótkie spojrzenie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że zazwyczaj bardziej przemawiają do mnie GSy to w tym wypadku jednak Explorer II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Xeda właśnie osiągnął poziom 50 postów, więc może skończy się już wyglupiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS, ale ja nie wybrałbym żadnego z nich 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.