Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
dawid82

Grand Seiko SBGA031 vs Rolex Explorer II 216570

Recommended Posts

Chyba troszke zaszalales z tymi ciemnosciami i Subem ;)

Sub ma tylko 300m, wiec raczej wielkich ciemnosci  nie zazna... no - chyba, ze SD lub DS, ale na 100% nie Sub :)

Sub ma tylko 300m, wiec raczej wielkich ciemnosci  nie zazna... no - chyba, ze SD lub DS, ale na 100% nie Sub :)

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://menstream.pl/wiadomosci-reportaze-i-wywiady/300-metrow-pod-woda-dostajesz-drgawek-a,0,1663109.html&ved=0ahUKEwjM_fuyt4zSAhWBCywKHQdxAKwQFggaMAA&usg=AFQjCNGZgCYxgHPj_SPeeDftKzY84nwuww

Pozdrawiam, Marek

Są ludzie,którzy wybiorą ten zestaw zamiast np. Suba i DJ..

to np. ja.

Tak czytam i czytam... i się zastanawiam czy jakiś dziwny nie jestem.

Pomijając, że jestem z założenia antyrolkowy to ten GS zwyczajnie mi się podoba. Bardzo. Wszystko w nim woła bierz mnie ;)

To chyba jednak z tymi gustami się nie dyskutuje. Bo widzę, że jestem tu w zdecydowanej mniejszości.

No a ten zestaw - marzenie!

Jak dla mnie tylko GS.

Guest ROLMEGA

Patrząc na te dwa powyżej,

to GS odpada z powodu zbyt udziwnionych wskazówek, gorsze wskazówki (godzinową) to ma tylko tudor.

No i większe indeksy IMO lepiej wyglądają.

Nie widzę powodu by dopłaca do GS, co innego jakby zajrzeć do środka, ale co mi po zajefajnosci werku skoro sikor nie podoba mi się ;(

Pomimo, że w większości wypadków jestem za GS to z tego pojedynku wybrałbym Rolexa ; jakiś taki lżejszy optycznie i lubię orange.

pozdrawiam, Grzegorz

W sumo poza kopertą nie podoba mi się właściwie nic. Albo bezel ani wskazówki ani tarcza...

W sumo poza kopertą nie podoba mi się właściwie nic. Albo bezel ani wskazówki ani tarcza...

:P  :D  :lol:

to np. ja.

Tak czytam i czytam... i się zastanawiam czy jakiś dziwny nie jestem.

Bo widzę, że jestem tu w zdecydowanej mniejszości.

Edited by Burns

Bo sumo to bardzo dziwny zegarek. Najmniej mi się z moich zegarków podoba a najchętniej go noszę.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Sub ma tylko 300m, wiec raczej wielkich ciemnosci nie zazna... no - chyba, ze SD lub DS, ale na 100% nie Sub :)

Szczerze, Mariusz? Oprócz Explorera 2 42 mm wszystkie Roleksy jak dla mnie w zakresie lumy użytkowo są kiepsko dopracowane. Nie nurkuję ale wystarczy zerknąć na zegarek w ciemności za kierownicą, przy wstrząsach albo w domu przy niecałkowitej ciemności gdy odrobinę brak kontrastu. Sub, GMT Master - świeci jak latarka bezsensownie powiększonymi indeksami a wskazówek trzeba nieraz dobrą chwilę szukać.

Air King, Explorer 1 - też cieniutkie, słabo widoczne wskazówki. Datejusta należy rozgrzeszyć ze względów stylistycznych.

Za to Explorer 2 42 mm doprawdy petarda w nocy - ułamek sekundy, krótkie spojrzenie.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Kol. Xeda właśnie osiągnął poziom 50 postów, więc może skończy się już wyglupiać...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.