Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Blindman

Jaki zegarek do 200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich miłośników zegarków.

 

Potrzebuje pomocy w wyborze prostego zegarka w granicach 150zł-200zł który będzie wodoszczelny (WR100).

Preferuje zegarki cyfrowe, ewentualnie cyfrowo-analogowe.

 

Zegarek używany na co dzień, żadnych oficjalnych wyjść. Wiem że w tej cenie nie można oczekiwać za wiele. Potrzebuje zegarka który będzie po prostu wyświetlał godzinę. Do tego jakiś datownik, alarm, ewentualnie chronograf. Jestem w klubie żeglarskim a więc chciałbym aby ewentualna styczność z wodą mu nie zaszkodziła. Dlatego też musi być koniecznie wodoszczelny. (najlepiej WR100)

 

Znalazłem kilka prostych podstawowych modeli i teraz pytanie do bardziej obeznanych.

Który z tych co znalazłem będzie najlepszy pod względem całości czy np mechanizmu?

 

Wybrane przeze mnie modele:

 

- Lorus R2385KX9

- Casio AE-1000W-1AVEF

 

- Lorus R2395KX9

- Casio AE-1200WHD-1AVEF

 

A może ktoś zaproponuje coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza te marki w budżecie 200 pln ciężko będzie wyjść.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może troche dołożyć i kupić Casio WV-200 z Wave Ceptorem i WR 200. Są na pasku lub bransolecie.

Mam taki i sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może troche dołożyć i kupić Casio WV-200 z Wave Ceptorem i WR 200. Są na pasku lub bransolecie.

Mam taki i sobie chwalę.

 

Bardzo ładny, podoba mi się, ale w tym momencie wykracza sporo poza mój budżet. Będę musiał jeszcze pomyśleć.

 

A znalazłem przed chwilą na allegro coś takiego:

G-SHOCK G-2900F-8VER za 200zł? :ph34r:

Skąd taka niska cena? To jakaś podróbka?

http://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-g-2900f-8ver-200-metrow-i6209197827.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, podoba mi się, ale w tym momencie wykracza sporo poza mój budżet. Będę musiał jeszcze pomyśleć.

 

A znalazłem przed chwilą na allegro coś takiego:

G-SHOCK G-2900F-8VER za 200zł? :ph34r:

Skąd taka niska cena? To jakaś podróbka?

http://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-g-2900f-8ver-200-metrow-i6209197827.html

Nie sądzę, żeby jakaś lipa była.

 

http://www.ceneo.pl/1579449?se=9jCyx9WaaYl_ncGFw3-Fzh7H0C1TBDZh&gclid=COGVk565gNICFV7PsgodAOILzw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Feymozim
      Niestety zegarek trafił do mnie z innego zakładu po rzekomym serwisie, plusem jest to że nic nie ruszył to nie miał okazji niczego uszkodzić  
      Naprawa Seiko na mechanizmie 4R35B

    • Przez Feymozim
      Naprawa zegarka Borealis Cascais 30ATM na mechanizmie Miyota 9015   Fotki poniżej

    • Przez Siewca
      Szukam kompletu wskazówek pasujących do Miyota 2115 (Hand size 70/120/17) może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie takie dostać (bez zakupów hurtowych).
      Potrzebuje je do zegarka Casio.
      Pozdrawiam
       
    • Przez Kacperer0
      Witam,
      Wie ktoś może co to za model?
      Jakiś czas temu znalazłem zegarek w szafce. Leżał tam kilka (jak nie kilkanaście) lat, dostałem go od taty na któreś urodziny. Pamiętam że był orginalny bo sam go w sklepie wybierałem.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.