Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gradi

zegarek do 1400 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Jestem nowy na forum i przychodzę do was o pomoc, rozglądałem się pierw za kwarcami ale po dłuższym szukaniu i trafieniu na poszczególne automaty postanowiłem, że chciałbym mięć zegarek z mechanizmem automatycznym i teraz moje pytanie czy do tej sumy, znajdę coś w dobrej jakości, czy może lepiej dołożyć coś a jeśli tak, to ile bądź czy może w tej cenie wyrwę już coś w miarę przyzwoitego :) myślałem o tisocie http://www.zegarkionline.pl/klasyczne-zegarek-tissot-automatics-t0654301603100-p-7199.html niestety nie mają już go. Znalazłem również taki automat https://zegarkicentrum.pl/pl/p/Tissot-PRS-516-T91141351/29996 . Bransolety mnie nie przekonują, bardziej skłaniam się ku paskom, ma być to zegarek do noszenia na co dzień, okrągłą tarczą i datownikiem. dziękuję i pozdrawiam :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie warto rozejrzeć się za jakimś Japońcem - OrientStar czy SEIKO. Jeśli odpowiada Ci stylistyka japońskich zegarków, to warto zakupić któryś z nich. W tym przedziale cenowym są ciekawszą propozycją.

Przejrzyj nasz bazarek. Dołożyć zawsze warto :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym was prosić o poszczególne modele do tej ceny, bo im więcej siedzę, czytam i patrzę, tym jestem bardziej zdezorientowany czego chcę, tym bardziej chciałbym kupić coś, co jest w jak najlepszej jakości co do wartości. ten Hamilton ładny ale pierwszy raz widzę tę markę i znaleźć go gdzieś to chyba wyczyn, bo mi to nie idzie. Również patrzyłem na modele Seiko lecz nic co by mnie zachwyciło nie znalazłem, również do tej ceny chciałbym szkiełko szafirowe gdyż często niefortunnie rysują mi się szkła :) z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia napisze, ze na bazarku forumowym utrafisz najlepsze okazje cena/jakosc, szczegolnie jesli chodzi o divery japonskie i microbrandow (Tisell, Steinhart etc.). Musisz sie obyc z tematem stety-niestety, za Ciebie nie wybierzemy. ;)

Tissoty - to dobry wybor na start przygody zegarkowej. Troche banalny, ale bedziesz zadowolony. Apetyt rosnie w miare jedzenia. ;)

Polecam zajrzec tez w oferte Certiny, Hamiltona oraz firm japonskich (Seiko, najlepiej seria Presage, Orient, Citizen). Uzywki osobiscie zawsze lepszy wybor w skromnym budzecie, szczegolnie jesli celujesz w mechaniki. Zegarki typu vintage to swietna opcja, ale trzeba byc rozeznanym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz czas to poszukaj sobie ofert w sklepach internetowych. Swoją drogą 1400 zl za zegarek, jak dla mnie to dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.