Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

selekcjoner0

Laptop Laptop MSI PE60 2QD-431XPL porada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Myślę o takim laptopie z drugiej ręki... czy ktoś miał styczność z tym modelem? Jak wydajność awaryjność i ogolna ocena? Opłaca się wydać 2100 zł na tego msi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie bardzo, szukałbym w tej kasie Della :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie bardzo? Miales jakies doswiadczenia z msi?? Ja tez zaczynam miec watpliwosci i chyba pojde w kierunku wlasnie della lub lenovo tylko z tym ze zalezy mi na lapku na ktory pojdzie jakas gierka np call of duty szukalem czegos z gtx950-60m ale z drugiej strony boje sie ze ta grafika moze pasc i kolo sie zamyka czlowiek sam nie wie co wybrac zeby bylo dobrze...

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem i nie dlatego nie polecam, tańszy i lepszy będzie Dell, GTX tak łatwo nie padnie, tym się nie przejmuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś rozwinąć wypowiedź? :) szukałem della z ta karta graficzna i cena minimum 3 tys... wiec czy tańszy? A co masz na myśli będzie lepszy? Mówisz o sprawach technicznych? UUzytkowania? Podzespolach?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.