Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hesus

...dla żony do 2000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Okragle urodziny sie zblizaja, wiec trzeba cos ladnego dla zony wybrac ;) na drobna dlon, prosty, obowiazkowo bez rzymskich cyfr. Automat/kwarc - zonie nie zrobi zadnej roznicy ;) wazne zeby szafirek byl. Najblizej wyboru obecnie jest chyba to: http://m.minuta.pl/item/37393731363035 ale moze polecicie jakas ciekawa alternatywe.

 

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przechodziłem przez to samo, ale postanowiłem włączyć żonę w proces decyzyjny (jak ma chodzić w zegarku za parę tysięcy, to wolałem mieć pewność się będzie podobał, a męski gust od damskiego nieco się różni). nie mówiąc o tym że jednak kształt koperty i dostosowanie do ręki ma tutaj istotne znaczenie - takie rzeczy słabo widać na obrazku. Dlatego poszliśmy do salonu, trochę poprzymierzaliśmy i zamówiliśmy w necie (nie chcieli dać żadnego upustu, co przy luksusowych bądź co bądź zegarkach jest grandą). Polecam więc przymiarkę.

 

P.S. Dla mojej żony też nie miało znaczenia co będzie w środku - ale zadeklarowałem, że nie zdzierże kwarca i jest automat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znaczy żeby nie było - decyzja i tak będzie należeć do żony - póki co ta Doxa najbliżej jej chyba podpasowała :) po prostu szukam ew. alternatyw. Na galeriach wybór jest ograniczony do kilku popularnych marek i ciekawe rzeczy mogą przejść koło nosa - ja bym w życiu nie nabył mojego ulubionego Oceanusa, gdyby nie to forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz zegarki Aerowatch, sporo fajnych damskich modeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio przechodziłem przez to samo, ale postanowiłem włączyć żonę w proces decyzyjny (jak ma chodzić w zegarku za parę tysięcy, to wolałem mieć pewność się będzie podobał, a męski gust od damskiego nieco się różni). nie mówiąc o tym że jednak kształt koperty i dostosowanie do ręki ma tutaj istotne znaczenie - takie rzeczy słabo widać na obrazku. Dlatego poszliśmy do salonu, trochę poprzymierzaliśmy i zamówiliśmy w necie (nie chcieli dać żadnego upustu, co przy luksusowych bądź co bądź zegarkach jest grandą). Polecam więc przymiarkę.

 

P.S. Dla mojej żony też nie miało znaczenia co będzie w środku - ale zadeklarowałem, że nie zdzierże kwarca i jest automat :)

Wspólny wybór to słuszny kierunek .

Kwarc w codziennym użytkowaniu tez ma swoje zalety .

Nie każdego przekona automat .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.