Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gienek_mkb

Gienkowe paski czy to możliwe? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Niby wszystko by się przydało, ale czy na pewno wszystko jest potrzebne, dla hobbysty?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem, ale z drugiej strony zobacz jak to może ułatwić, przyśpieszyć pracę i polepszyć efekty. A z trzeciej strony za zestaw "widelców" pod szew i edge beveler w Juchciku zapłacisz więcej niż za cały ten zestaw :) Choć nie wiadomo jakiej to jest jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z tym zgadzam i liczę i liczę..i dalej wychodzi czy to na Ali czy w Polskim sklepie, że jak rozdzielę ten zestaw i kupię tylko to co mi potrzebne to mimo wszystko zapłacę więcej niż za cały ten komplet :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z tym zgadzam i liczę i liczę..i dalej wychodzi czy to na Ali czy w Polskim sklepie, że jak rozdzielę ten zestaw i kupię tylko to co mi potrzebne to mimo wszystko zapłacę więcej niż za cały ten komplet :)

No może jakość inna... Swoją drogą sprawdź zagraniczne sklepy. Może mają taką samą chinszczyznę co w PL w podobnych pieniądzach ale lepszej jakości, tak jak np z watchgecko jest. Ja tam się zamawiać nie boję, a w polskich sklepach czy bezpośrednio u Chińczyka pośrednika bywa różnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz swój wątek z paskami? Pokaż. Warto wymieniać się doświadczeniami wśród nieprofesjonalistów. ;)  

 

Moje próby nie są jeszcze na tyle zaawansowane, abym śmiał pokazać je światu ;):D

 

Zrobiłem dzisiaj jeszcze jeden do mojej "upośledzonej" pasówki ;) Swoją drogą będę szukał tarczy z mechanizmem do niej. Dodge66 poznajesz? ;P

 

Jak najbardziej  :) Widzę, że się nie poddajesz :D


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dokończyłem zaległe paski choć jeden jeszcze bez dedykowanej szlufki. Nie wiem ogólnie co jest, jak dla zegarków w miarę umiem robić zdjęcia tak z paskami mam problem ;/ 

 

7553296_20170303_2108192.jpg

7553290_20170303_2107022.jpg

7553293_20170303_2109522.jpg

7553295_20170303_2112082.jpg

 

I specjalnie dla Stanisława poprawiona jakość malowanych i przypalanych krawędzi. Jest dużo lepiej niż było :)

7553292_20170303_2111462.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rób zdjęcia w dziennym świetle, paski o wiele lepiej naturalniej wyglądają.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zazwyczaj jest tak: przygotuję i powycinam skórę w nocy lub wieczorem, na drugi dzień jadę do pracy, wracam wieczorem kończę paski do godziny 21 ej i od razu kusi by wstawić zdjęcia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, ale ten sam pasek wygląda całkiem inaczej i z pewnością korzystniej.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zazwyczaj jest tak: przygotuję i powycinam skórę w nocy lub wieczorem, na drugi dzień jadę do pracy, wracam wieczorem kończę paski do godziny 21 ej i od razu kusi by wstawić zdjęcia :)

Co się odwlecze, to nie uciecze... Spokojnie, poczekamy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natchniony innym kolegą Strapmakerem zrobiłem dzisiaj wieczorem taką oto fajną kózkę :) Jeszcze bez przeszycia ale efekt już prawie widoczny. To najszybciej zrobiony przeze mnie pasek, który na prawdę dobrze mi wyszedł. Żałuję tylko, że nie będę w stanie przeszyć go po całości :( Jednak dzisiaj odkryłem drogę poprawy swojej efektywności paskowej.

 

7569837_20170305_215247.jpg

7569838_20170305_215308.jpg

7569839_20170305_215421.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, postępy widoczne.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziurek nastrzelałeś z kałacha chyba :). Nawet równo wyszło - pewna ręka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super wygląda krawędź. Jak Ty to robisz?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Stanisławie :) Krawędź maluję farbą, później przypalam lutownicą bardzo dokładnie, przecieram papierem o małej ziarnistości i powtarzam czynność jeszcze raz, na końcu polerując kawałkiem skory z tłuszczem. Musisz się zaopatrzyć w lutownicę kolbową 

DE22621D-CDA9-4D55-8A9B-70AB3B2DCCF0.JPE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, mam wypalarkę, powinna być dobra. Muszę jutro spróbować.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś podobnego do tego.

post-57210-0-35296500-1489267109_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.