Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gienek_mkb

Gienkowe paski czy to możliwe? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie zaglądałem, świetny, gratulacje. Z pewnością niepowtarzalny.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkowitą do jesieni, choć bardzo bym chciał mieć trochę czasu i na to hobby już teraz.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było ;/

 

Z tego miejsca chciałbym przeprosić wszystkich kolegów, którym obiecałem paski a nie dotrzymałem słowa..To bardzo nieprofesjonalne podejście. Niestety mnogość obowiązków i innych zajęć wstrzymała mnie na długi czas od robienia pasków. Mam nadzieję, że wszyscy zawiedzeni mi wybaczą i zrozumieją.

 

Ostatnio udało mi się kilka w wolnym czasie wyskrobać :)

 

2ca5b0137282d.jpg

 

Próbuję też sił w czymś innym :) Takie coś powstało dla Narzeczonej :)

0f1b45902cbcf.jpg

Edytowane przez gienek_mkb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny kolor tego strusia! Dodaje do obserwowanych, będę miał Cię na oku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i bardzo mi miło :) Postaram się co jakiś czas wrzucać moje "prace" :)

A udało Ci się już zrobić może jakiś solidny pasior do skx007? Czuję w kościach że taki w typie 'ładownica' byłby w sam raz, ale ceny takich pasków zabijają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A udało Ci się już zrobić może jakiś solidny pasior do skx007? Czuję w kościach że taki w typie 'ładownica' byłby w sam raz, ale ceny takich pasków zabijają.

Bo samą ładownicę ciężko zdobyć.

Są tacy co piszą, że jakiś przez nich zrobiony pasek jest z ładownicy, ale jak poprosiłem o jej zdjęcie to nastała cisza :) Więc możliwe, że czasem są to ładownice nie z ładownicy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A udało Ci się już zrobić może jakiś solidny pasior do skx007? Czuję w kościach że taki w typie 'ładownica' byłby w sam raz, ale ceny takich pasków zabijają.

 

Przyznam, że nigdy nie próbowałem jak do tej pory zrobić paska do SKX. Na bransolecie mi się nosi dobrze, ale na pasku przy mojej prawie 20 cm łapie, zaczyna wyglądać na sporo mniejszy. Do SKX 007 brązowa postarzana skóra, nawet w stylu ładownicy, byłaby fajna :)

I tak jak Sanik napisał, dostanie ładownicy (ale też innych "egzotycznych" skór) często jest bardzo trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bo samą ładownicę ciężko zdobyć.

Są tacy co piszą, że jakiś przez nich zrobiony pasek jest z ładownicy, ale jak poprosiłem o jej zdjęcie to nastała cisza :) Więc możliwe, że czasem są to ładownice nie z ładownicy ;)

 

To może ja wtrącę swoje trzy grosze , bo czuję się niejako wywołany przez kolegę do odpowiedzi.

Kolega poprosił o zdjęcie ładownicy z jakiej został wykonany jeden z pasków przedstawiony  w moim wątku  odpisałem że nie posiadam , gdyż pozyskane ładownice rozbieram na czynniki pierwsze do czyszczenia i na tym rozmowa się skończyła.

Edytowane przez zodiak7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek ze strusia 22 mm po całości i 120/80 z 4 mm gruby napisz na PW jaki koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie tło komponujesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna faktura tych strusi i piękny brąz, jeśli dokładnie taki odcień jakim go widzę na ekranie ;) jest w rzeczywistości - to bomba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziękuję :) W rzeczywistości kolor może minimalnie się różnić (wiadomo różne ekrany różnie kolory oddają) ale jest ładny, a faktura nawet mnie zaskoczyła :)

 

To jeszcze jeden struś z dzisiaj :)

 

22/20 mm

0b21624efc732.jpg

 

1f9b35c161b14.jpg

Edytowane przez gienek_mkb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.