Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ptakug

Rolex SD vs Rolex Submariner no date

Rekomendowane odpowiedzi

Witam   :)

 

Wiem że to dwa różne zegarki, ale który waszym zdaniem jestem najlepszym wyborem i dlaczego.

 

 

c2e5df4df6dc3.jpg

 

f25fd56d0a30f264501af361a6d484b5.jpg

 

Pozdrawiam

 

Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SD choc ciut za gruby jak dla mnie

aha i jeszcze SD ma datę i ładniejsze uszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to dwa różne zegarki

Bez przesady :)

Jeśli nie musisz mieć daty to sub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub - diver bez daty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie potrzebna data, to tylko Sub. SD jest ladny, ale gruby i mniej wygodny - Suba na reku czasem nie poczujesz. Moim zdaniem jesli juz cos "bardziej nurkowego", to porzadny DeepSea, bo SD, to dla mnie taki "napompowany" Sub ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw, że jeszcze nikt nie wjechał z argumentem - SD bo ma ładniejsze uszy.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Obydwa okropne...


Z dwojga złego, SUB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

SD jest rzeczywiście trochę grubszy, ale ma lepsze proporcje, datę i jak słusznie zauważył Kolega @gustaw6666- ma ładniejsze uszy ;)

Byłem wczoraj w Galerii Krakowskiej, przymierzałem SD… jeśli dla kogoś jest za gruby, to niech przymierzy DeepSea :)

Na marginesie, to oba zegarki do wzięcia od ręki, czarny GMT również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa okropne...

Z dwojga złego, SUB.

 

+ 1


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

bez daty, zawsze wybieraj bez daty. datę itp masz na komórce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub z datą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SD nosi się wygodniej niż Suba. Mimo, że trochę więcej waży to ma mniejsze L2L i uszy. Reszta to kwestia preferencji.

Dla mnie z tych dwóch zdecydowanie SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez daty, zawsze wybieraj bez daty. datę itp masz na komórce.

Tylko komorke nie zawsze masz na reku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez daty, zawsze wybieraj bez daty. datę itp masz na komórce.

Zegarek tej jest w komórce :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

koledzy, zakładam, że każdemu wystarczy jak rano spojrzy na komórkę by ogarnąć powiadomienia i pogodę na dany dzień i zapamięta już na następne kilkanaście godzin, że jest np. Niedziela 12. Luty. i inne takie

 

Zazwyczaj zegarek służy do sprawdzenia godziny*, rzut oka na nadgarstek jest szybki i dyskretny, wyciągniecie komórki z kieszeni nie w każdej sytuacji jest możliwe czy wygodne, np. jedną ręką trzymasz się pnia drzewa, drugą zrywasz jabłka i raptem dopada cie myśl, a może już czas jechać odebrać dzieciaki ze szkoły, nie interesuje cię wtedy czy jest środa czy czwartek tylko konkretnie godzina, rzut oka na nadgarstek i już wiesz. Że w rolexach nie łazi się po drzewach, a czemu nie?

 

*Wiem, gdyby chodziło tylko o godzinę, to nikt by nie wyszedł poza poziom casio, bo stosunek jakości do ceny (użyteczności, trwałości itp) mają IMO najlepszy, zdaję sobie sprawę, ze zegarki spełniają jeszcze funkcje inne, poza użytkowe, są uzupełnieniem stroju, budują wizerunek, ozdabiają, cieszą! itp.

 

 

Aha jeszcze jedna sprawa bo ten argument też pewnie zaraz padnie, jak dopadnie mnie katastrofa np. statek zatonie czy coś, i wyrzuci mnie na brzeg i przeleżę nie wiadomo ile i się potem ocknę to komórka będzie martwa (woda ją zaleje czy bateria wyczerpie) to tylko data z zegarka mi powie ile dni tak leżałem, oczywiście... o ile wystarczy rezerwy chodu  ;)

 

nie lubię daty w zegarku i już, zaburza to tarczę (teraz mam fazę na "czyste" tarcze bez subtarcz i udziwnień)i wprowadza obowiązek pamiętania o przestawieniu, nie nosie się codziennie tego samego zegarka i potem się okazuje, ze zapominałem przestawić i że data się nie zgadza i że jest już po południu .... i szlag człowieka trafia bo w końcu nie zakłada danego zegarka bo jak tu go nosić z nie tą datą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w pierwszym poście widzę Sea Dwellera Kolegi @mazik77 i zdjęcie mojego Suba na mojej ręce.

W tej sytuacji jest jasne, że mój jest najlepsiejszy, pomimo że mazik zrobił lepsze zdjęcie ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...nie lubię daty w zegarku i już, zaburza to tarczę ...

Ja tez wole bez daty, ale zbyt czesto z niej korzystam (na poczcie, w urzedach, podczas spotkan, a przede wszystkim prawie kazdego dnia w sklepach sprawdzajac date waznosci). Oczywiscie, ze moglbym zapamietywac jaki dzis dzien, tylko wygodniej mi luknąć na zegarek i juz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.