Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Smycel

Omega Aqua Terra vs. Grand Seiko

Który lepszym wyborem?  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Daj znać jak już będziesz miał w/na ręku i trochę się nacieszysz :) naprawdę jestem ciekaw jak będzie wyglądać na żywo. Gratuluję!

I decyzja zapadła - jak się można było domyślać z poprzednich wpisów wygrał GS  :wub:

Ale wstyd! Taki niesprzedawalny zegarek ze znaczną utratą wartości ;)

Z doświadczenia wiem,że jest wręcz odwrotnie..Wszystkie moje GS sprzedałem bez problemu z czego 2 znajomi dosłownie zdjęli mi z nadgarstka.

Widać nie zrozumiałeś aluzji mimo czynnego udziału w tym temacie. To nie moje słowa.

O utracie wartości nie pisałem, tylko o ewentualnej trudności z odsprzedażą :) Ale jak pisze akism z tym też nie jest tak źle :D

Zrozumiałem,ale ogólnie utarło się,że z GS trudno wyskoczyć.Moje doswiadczenia są wręcz odwrotne choć możliwe,że jest to powodowane małą ilością przedstawicieli tej linii na rynku wtórnym .

W/g różnych pogłosek, podkreślam pogłosek 90% odbiorców GS to rynek JP, więc 10% na pozostałe rynki wśród kolekcjonerów może dawać parcie na szkło. Laik w zależności od grubości portfela kupi plastikowe Casio, albo stołowego Rolexa...

Kiedy będzie u Ciebie? Bo przez ten cały wątek zacząłem przeglądać zdjęcia GS na Instagramie :)

Eee. Liczę na to, że na żywo będzie za mały, zbyt wysoki i zbyt połyskliwy. Tak. Na to liczę :)

Sbgh ma ponad 40 mm,niski nie jest,ale koperta jest tak zaprojektowana,że niweluje faktyczną grubość zegarka.

Kiedy będzie u Ciebie? Bo przez ten cały wątek zacząłem przeglądać zdjęcia GS na Instagramie :)

W przyszłym tygodniu go odbieram - pewnie w czwartek, a do Trójmiasta dowiozę go (no i siebie) w piątek. Więc może w weekend uda się spotkać?

Będziesz zadowolony..wszyscy są :)

Już jestem :D

Yuuhu :)

W razie czego pisz na PW

Gratulacje, świetny wybór, na pewno nie będziesz żałował. Dobry towar, dobre źródło :)

Omega. Tarcza. Gładka w tym tutaj GS jednak nie jest tym co lubię. Poza tym AT wygląda przyjemniej, cieplej od zimnego, surowego GS.

No i już sprawa zamknięta :D

GS na nadgarstku, a na twarzy uśmiech :lol:  Zdjęciami się pochwalę, ale muszę mieć czas żeby zrobić coś  o będzie przypominało choć odrobinę dobre fotki.

Jeszcze raz dzięki wszystkim za głosy i opinie.

Gratulacje.

Co-Axial

Ja nie gratuluję dopóki nie będzie zdjęć, w myśl zasady pics or didn't happen ;).

1dFQTya.png

No ale za to zdjęcie powinno się karać, no ale jeśli ma być dowód, to niech stracę :)

post-48855-0-86792900-1489102974_thumb.jpg

Gratulacje, piękna sztuka!

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Gratulacje! Niech się dobrze nosi :)

iP7

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Ja nie gratuluję dopóki nie będzie zdjęć, w myśl zasady pics or didn't happen ;).

mogę potwierdzić ;):P

graty Kuba jeszcze raz :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.