Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Smycel

Omega Aqua Terra vs. Grand Seiko

Który lepszym wyborem?  

86 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

żeby służył latami!

Powinniśmy to wszyscy wpisać w stopkach :)

A na przymiarkę nie mogę się doczekać .

Edited by Tomaszek

O to nie ma się co bać..Materiałowo z pewnością nie odbiega,a wręcz przewyższa szwajcarskich braci. :)

U mnie to samo..Ciekawe ile jest w Polsce tych modeli,podejrzewam,że sporo.Jestem zszokowany jego dokładnością przez 2 miesiące przyspieszył 3s.

87712798842909305329.jpg[/url

Edited by akism

Oj raczej nie spodziewałbym się, że jest ich rzeczywiście wiele w Polsce. Strzelam zupełnie z czapki, ale nie zdziwiłbym się, gdyby było to mniej niż kilkadziesiąt (20,30?)

Oj raczej nie spodziewałbym się, że jest ich rzeczywiście wiele w Polsce. Strzelam zupełnie z czapki, ale nie zdziwiłbym się, gdyby było to mniej niż kilkadziesiąt (20,30?)

w PL jest wiele zegarków, o których filozofom nie śniło się - ale po pierwsze pokitrane są po szufladach a po drugie i ważniejsze Ci ludzie nie ujawniają się na forach i innych portalach

Omega. Tarcza. Gładka w tym tutaj GS jednak nie jest tym co lubię. Poza tym AT wygląda przyjemniej, cieplej od zimnego, surowego GS.

Tarcze w hi-beatach nie są gładkie, mają specyficzną trójwymiarową fakturę podobną trochę do szlifu słonecznego ale pod macro zupełnie inną. Wyraźniejsze jest to w wersjach GMT i niektórych limitkach, na załączonym zdjęciu  trochę widać.

@Smycel pewnie zrobi za jakiś czas jakieś dobre macro, chyba że jeszcze nie zauważył ;)

post-40960-0-18030800-1489231324_thumb.jpg

Gratulacje! I jak, żadnego niedosytu z powodu dokonanego wyboru?

Super! Niech się nosi.

Tarcza jest niesamowita, a do tego bardzo fajny efekt daje szkło :)

Nie mam sprzętu do makro, ale może chociaż sprawię sobie jakąś lupkę do przyjrzenia się szczegółom. B)

Czy jest jakiś niedosyt? Absolutnie nie, wręcz przeciwnie - jestem szczerze zachwycony. Na zdjęciach wygląda super, a na

żywo to jeszcze piękniejszy zegarek :wub:

Ten zegarek nie krzyczy,nie rzuca się w oczy,nie epatuje szpanerskim brandem ,ale daje poczucie solidności,precyzji i klasy.To w nim lubię najbardziej.Mówią,że do rolexa,omegi i innych zegarków trzeba dorosnąć,ale ja uważam ,że to nieprawda.Tam w dużej mierze o zakupie decyduje marka,a w przypadku GS jest to kwestia wręcz trzeciorzędowa..

Akis, będziesz miał chwilę teraz wiosną na piwo? Może niedługo będzie podstolik to chętnie bym tego GSa pooglądał.

Z czasem różnie,ale daleko nie mieszkamy,tel.masz ..

Guest awi

Gratuluje - a po ile chodzą, z ciekawości, te GS-y - nowy & używane?

Guest awi

Dziekuje - za 18k?? Ja coś miałem w głowie że za 24k...ale za 18k to już coś...nie mówiąc o 14..

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.