Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterMind

Tisell Marine Diver Date MKIII - Recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

mod

Drodzy Użytkownicy

Lada chwila zakończymy dyskusję w tym temacie.

Powstał nowy poddział w dziale fora tematyczne (Inne zegarki)  i tam będzie miejsce dla różnego rodzaju brandów i mikrobrandów z róznych państw świata.

Narazie staram sie ustalić z autorem tego tematu czy posty z tego tematu przenieść do nowego czy tu zakończyc tak jak jest a tam otworzyć nowy temat. Myślę że sugestie z Waszej strony też będą brane pod uwagę wiec jak ktoś ma jakiś pomysł to piszcie śmiało.

Czy nowy temat to ma być "Klub miłosników Tisella"? Czy moze jakas inna nazwa?

A może ktoś zaloży temat w nowym dziale a po ustaleniach zdecydujemy czy przenieść tam posty z tego tematu czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
99% postów z tego tematu to wolna dyskusja nt. Tisella, sporadycznie pojawiają się wypowiedzi dot. recenzji itd. spontanicznie wybuchają też burzliwe wymiany zdań dot. kwestii "czy to homage, czy podróbka"

 

Wydzielenie tego od pewnego momentu chyba nie ma sensu. 

 

Przeniesienie całości to jak wejście do nowego domu w ubłoconych butach.

 

Proponuję po prostu założyć nowy temat, bez przenosin postów.

 

Nie wiem też, czy nie należałoby zamknąć możliwości komentowania w tym temacie, by dyskusja nie toczyła się dwutorowo. Kto miał przeczytać recenzję i się do niej ustosunkować, chyba już to uczynił.

Edytowane przez MasterMind

ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można zostawić recenzji osobno a resztę wrzucić w nowy temat "Klub miłośników..."?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My jak suweren , nic nie mamy do gadania albo jeszcze mniej

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej też jestem zdania aby zamknąć dyskusję tutaj a otwórzyc nowy temat tam. Przenoszenie nie bardzo ma sens bo użytkownicy pisali w tym temacie i czy odnosili się do recenzji czy nie to jednak wydzielić to wszystko nikt nie będzie w stanie.

 

Co do nowego tematu to raczej musi być ogólny i odnoszący się do brandu a nie pojedynczego modelu. No ale to już Użytkownicy zadecydują albo pierwszy odważny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P. S.

Świetny pasior!

 

Dzięki ^_^ Zrobiłem go specjalnie do Submersible, niestety był trochę za gruby i koperta mocno go rysowała.

 

Raczej też jestem zdania aby zamknąć dyskusję tutaj a otwórzyc nowy temat tam. Przenoszenie nie bardzo ma sens bo użytkownicy pisali w tym temacie i czy odnosili się do recenzji czy nie to jednak wydzielić to wszystko nikt nie będzie w stanie.

 

Co do nowego tematu to raczej musi być ogólny i odnoszący się do brandu a nie pojedynczego modelu. No ale to już Użytkownicy zadecydują albo pierwszy odważny ;)

 

Myślę, że nazwa tematu powinna być analogiczna jak w przypadku innych marek - Klub Miłośników Zegarków TISELL. Obecny temat można zamknąć, aczkolwiek jestem za przeniesieniem postów niezwiązanych bezpośrednio z recenzją do nowego tematu.


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłbym recenzję a resztę przeniósł.

Jak ktoś będzie chciał przeczytać recenzję będzie miał czystą obiektywną lekturę.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że tak jednym postem ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jak przeniosą całość to temat Tisella zacznie się od postów o recenzji. Jak zostawię 100 czy 1#0 postów a przeniosą resztę to każdy będzie mógł zapytać dlaczego akurat 100 a nie 115 czy 280.

Proponuję oddzielić gruba kreską to co tutaj napisane.

Tu kończymy dyskusję a zaczynamy w nowym - już zalozonym temacie.

 

Oczywiście ostateczna decyzja nie została podjęta :)

 

Edycja

Zachęcam do zakładania tematów w nowym dziale, może pojawia się jakieś mikrobrandy na co bardzo liczę :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko - moim zdaniem luma w Mako USA świeci mocniej i dłużej niż w Tisellu, ale i tak jest spoko.

 

Wkładka bezela jest ceramiczna, więc tak łatwo jej nie uszkodzisz

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mi się wydaje, że również w rayu II też świeci nieco lepiej (szybciej się naświetla i chyba dłużej świeci). Mam raya i tisella, ale nie sprawdzałem dokładnie. Takie spostrzeżenie bardziej ogólne, z tego, co widzę odkładając na półkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiał ktoś ostatnio Tisell a bezpośrednio? Czy Urząd Celny nie stwarza jakichś problemów przy ocleniu przesyłki (np. instrukcja nie po Polsku, traktowanie jako podróbka)?

 

Zamawiałem dla siebie 10 kwietnia, 28 kwiecień w Warszawie..... a od 7 maja paczka utknęła w UC Przemyśl (potwierdzenie płatności, screen ze strony wysłane 9 maja). Teraz telefonu oczywiście nie odbierają.....  I nie wiem czy szukać kolejnego zegarka czy co  :)  Liczyłem że dotrze na 1 maja :rolleyes:  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech teraz Ci co chcą po taniości z bazarku chapać przeczytają Twój post ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie po wysłaniu dowodu zapłaty ,zawsze wszystko przychodziło w ciągu kilku dni, może nie dotarły do nich dokumenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wczoraj mailem potwierdzenia i skan, więc czekam na rozwój wydarzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google -> tisell watch czech -> i ci wyskakuje na pierwszej pozycji -> https://www.tisellwatch.com/diving-watches/

Prostsze niż dodanie zdjęcia na facebook'a - a pewnie konto tam masz c'nie?

dzięki za link,mam konto ale nie zaglądam czesto

jak obsługa celna jest przez pocztę to może być dzień czy dwa dłużej ,firmy kurierskie załatwiają to szybciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
169b8080bc7d1af8ed02c59830be0847.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Słuchajcie to i ja wrzucę podróbę. Tańsza ale lepiej zrobiona od Tisella.

 

post-101536-0-26489800-1527854848_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to i ja wrzucę podróbę. Tańsza ale lepiej zrobiona od Tisella.

 

attachicon.gifIMG_20180601_085024.jpg

 

Dziwny jakiś ten Twój  Rolex... wkładkę bezela ma równo wklejoną... to by potwierdzało że to podróbka... :P

 

 

 

;):D :D 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mallujemy
      Witam.
      Poszukuje następcy dla automatu Maserati R8821110003.
      Zdecydowany byłem na divera z automatem i już prawie kupiłem Tisella Marine Diver lecz nagle wpadł mi w oko zupełnie inny zegarek.. tytułowa:
      Certina DS Action Gent Chronometer C032.851.22.087.00 
      https://www.zegarmistrz.com/Zegarek_Certina_DS_Action_Gent_COSC_Chronometer_C0328512208700_C0328512208700-12758.html?gclid=EAIaIQobChMI97b3iszu3AIVy-d3Ch2kBwvZEAQYASABEgL-FfD_BwE
      Zegarek jest piękny, niestety posiada mechanizm kwarcowy a wersja z automatem nie dość ze kosztuje 2x tyle to na dodatek nie wygląda tak ładnie jak wersja z bateryjką.
      Tak więc warto wydawać 1500 zł na tę Certine z kwarcem?
      Ew jakieś inne propozycje w stylu tej Certiny? (koniecznie datownik ( najlepiej bez nazwy dnia) i opisane minuty na tarczy)
      Budżet ok 2000 zł.
      Pozdrawiam.
       
       

    • Przez robmir
      Tisell Pilot Watch 43mm Type A
    • Przez robmir
      Sea-Gull ST25
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.