Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mathik

Dylemat, pierwszy zegarek.

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam, mam 17 lat i od miesiąca szukam mojego pierwszego Zegarka. Interesują mnie zegarki w stylu klasycznym. W oko wpadły mi dwa modele:

SEIKO CLASSIC SGEH49P2

CITIZEN TITANIUM ECO-DRIVE AW1240-57L

 Oby dwa modele idealnie leżą na moim chudym nadgarstku i nieźle wyglądają. Nie wiem co jest wygodniejsze do codziennego noszenia, bransoleta czy skóra? Który model według was mam wybrać?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co Ci wygodniej nosić, ja proponowałbym bransoletę, chociaż pasek jest wygodniejszy. 

Jaki masz budżet? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Kupisz z bransoletą, zawsze niedużym kosztem dokupisz pasek. Dokupienie bransolety to już większy wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet mój to 1000zł. Interesują mnie tylko kwarce ze szkłem szafirowym. Najchętniej to bym wybrał tego citizena, ale nie jestem pewien czy w przyszłości będę mógł wymienić bransoletę na pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł wymienić. Mocowanie standardowe. Trochę niestandardowy za to rozmiar paska - 23mm - to ograniczona ilość modeli pasków lub konieczność "dopasowania" rozmiaru 24mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez problemu forumowicze którzy specjalizują się w robieniu pasków zrobią pasek 23mm taki jak sobie zamarzysz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się może orientuję jak wypada tytan jeśli chodzi o wytrzymałość i zarysowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.