Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Marcusfff

Grawer w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję dobrego grawera w Krakowie w celu wykonania pamiątkowego grawerunku na zegarku. Z góry uprzedzam, że odpada laser, ze względu na dużą obłość elementu. Musi być to zatem solidna, ręczna robota. Może ktoś coś polecić? Będę zobowiązany =].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grawer na zegarku?


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś złego jest z grawerunkiem na zegarku? =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Barov
      W dniu dzisiejszym na terenie Krakowa został mi skradziony zegarek Atlantic Worldmaster Prima, jeśli ktoś by trafił na ogłoszenie z nim lub propozycję kupna to za samą pomoc oferuję 500 zł nagrody. Zegarek to jedyna i bardzo sentymentalna pamiątka po zmarłym dziadku. Z góry dziękuję za ewentualną pomoc. Na zdjęciach dokładnie ten zegarek.








    • Przez MaxTime
      MaXtime.pl Zaprasza do nowo otwartego sklepu internetowego z zegarkami Adriatica - www.zegarkiadriatica.pl
       
      Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem zegarków Adriatica.
       
      W ofercie zegarki męskie oraz zegarki damskie
       
      W koszyku dodatkowy RABAT na zakup zegarka. Szczegóły w zakładce dodatkowy rabat na zakup zegarka Adriatica.
      Dodatkowo przy zakupie zegarka za minimum 300zł na życzenie Państwa wykonujemy grawer napisu na kopercie, zapięciu lub bransolecie zegarka GRATIS!
      Wszystkie sprzedawane zegarki są nowe, z pełną gwarancją.
       Po zakupie otrzymujecie Państwo:
       Oryginalnie zapakowany zegarek, Gwarancję, Paragon (faktura VAT). 
    • Przez destiny
      Na wstępie nie polecam serwisu Elka na Krowoderskiej w Krakowie, dziękuję ślicznie ze porysowanie całej koperty, a szkiełka prócz porysowania to również ukruszenia. A tylko wymiana baterii i naprawa teleskopu. Wasze szczęście że nie odbierałem osobiście, bo bym chyba w twarz nim cisnął Wam w podzięce.
       
       
      Prawie 5 letni zegarek Casio Edifice Tough Solar WaveCeptor ECW-M300E. Chciałbym się zapytać o możliwość wymiany szkiełka (jeżeli jest zamiennik szafirowy, to na taki najlepiej), sprawdzeniu zegarka po partaczach (koperta w 2 miejscach od spodu to nie ma już rys, a wręcz dwa wgłębienia lekkie, profesjonalny demontaż, jeszcze upierdzielona w miejscu łączenia i uszczelniania). Serwis sprawdzony, byle w Polsce, miasto obojętnie, mogę nawet pojechać osobiście...zna ktoś taki ?
       
      Prezent na 21-sze urodziny, ''trochę'' mi na nim zależy...
       
       
      Pozdrawiam i proszę o pomoc.
    • Przez Antiquarius
      Koledzy, dostałem do rąk pewną pamiątkę rodzinną do ożywienia. Zegarek należał do żołnierza ww2, taki jak ten
       
      http://forums.watchuseek.com/f62/vintage-tissot-some-photos-446049.html
       
      Numery seryjne ca 1939. Natomiast zagadką są dla mnie numery wygrawerowane od spodu na uszach. Ten sam pięciocyfrowy numer na dwóch uszach- lewa góra, prawy dół, Grawer punktowy, ręczny. Dekiel bez grawerów więc nie był zegarkiem służbowym
       
      Co to może być za sygnowanie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.