Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

justyneczka.1989

Kto wykonuje ekspertyzę autentyczności

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt bo to zegarki produkowane przez ciuchowe firmy. Wiec w srodki to jest to samo co w chinczykach. Placisz za marke i nic wiecej. na tym forum raczej nie przepadaja za takimi wynalazkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Mk to tania firma 'majtkowa'. Ekspertyzy? Proszę w ciemno. Tak jest to chińczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko na pierwszy rzut oka wydaje się od czapy :). Podobno te MK to podrabiaja na potęgę, ale sprawdzić autentyczność będzie trudno. Jak pisali koledzy pochodzenie "majtkowo-chińskie" to i "ekspertów" nima :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że Michael Kors Emporio Armani i tak dalej to dno bla bla bla jednakże nie przyszłam tutaj pytać o jakość czy też sens kupowania chłamu baa tym bardziej nie przyszłam tutaj po aprobatę i sympatię względem takowego zakupu. Przyszłam na jedno z większych forum w Polsce o tematyce zegarkowej licząc na konkretną odpowiedź. Skoro pytam o daną rzecz, a pytanie nie brzmi "czy bardziej opłaca się nabyć MK czy EA" to bardzo prosiłabym o nie robienie off topów na temat nieudolności produkcji owego produktu. 

Skoro zadaję konkretne pytanie o specjalistę to tylko dlatego, że liczę na to, że ktoś kiedyś poszukiwał kogoś podobnego i może tutaj na tego kogoś trafię gdybym znalazła ową informację w poczciwych googlach nie przychodziłabym zawracać głowy, wydawało mi się, w głównej mierze nazwijmy to fachowców w tej dziedzinie. Kierowała mną myśl: "hmmm no tak gdzie niby mam zapytać o konkret jak nie właśnie tutaj przecież tutaj sami znawcy zawsze coś podpowiedzą, pokierują"

 

Podsumowując znalazłam eksperta którego podobno nie ma więc jak ktoś niezależnie oczywiście od motywu będzie chciał uzyskać namiar na fachowca, który robi ekspertyzy firm modowych zapraszam do kontaktu, chętnie podzielę się swoim odkryciem.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za odkrycie jedna chinska fabryka. Tylko jedne leca do pudełka gdzie zbierana jest kasa za logo a drugie do pudelka aliexpress.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyną sensowną możliwością nabycia oryginalnego egzemplarza jest zakup u autoryzowanego sprzedawcy tej marki (właściwie można by rozszerzyć to na większość tanich marek "modowych"). Swoją drogą z przyjemnością poznam namiar na eksperta, który dokona wspomnianej ekspertyzy. Z góry dziękuję za udostępnienie jego danych kontaktowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w takim razie możesz podać nam dane tego eksperta? Nikt tu Cie nie atakował. Po prostu nie jesteśmy obyci z kobietami na forum i dlatego takie obcesowe reakcje. Jak wspomnieli chłopaki to jest marką modowa i sami chętnie dowiemy się kto jest ekspertem. I nie pisze tego sarkastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.