Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Piotr1892

Co to za zegarek G SHOCK

Recommended Posts

Masz gdzieś głęboki dół??

Jak masz to wrzuć toto i zakop .

Jak nie masz to wykop i jak wyżej.

Podróba to jest.

Jak nie masz to wykop i jak wyżej.

Szkoda kopać, toto na to nie zasługuję  :D

Do kosza, nie spalaj, wystarczy nam tego smogu  -_-

Mam młotek pomogę  :D

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

.... poszukuję tego modelu. 

Niech cię ręka boska broni , przed szukaniem tego czegoś

Jak zobaczyłem zdjęcie to o mało z fotela nie spadłem ze śmiechu :)

Witam, otóż poszukuję tego modelu. Przy okazji chciałbym się zapytać ile kosztuje naprawa wskazówek, ponieważ są luźne.

To nie jest zegarek  :ph34r:

Guest mrovka

-niestety,ten co pokazalaes jest podroba i nie wiem ktory dokladnie model ma on podrabiac....ale jak poszukasz modeli GW1000,GWN1000,GWG1000 to moze na cos trafisz

Dajcie już sobie spokój, jego tu nie ma od dnia napisania tego posta a wy się podniecacie. 

GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Ej mam chudy nadgarstek i poszukuję jakihos g shocka tak do 450 podobają mi się GA-100-1A1ER, GD-X6900HT-7ER i DW-5600E-1VZ kolory mogą być inne wazne żeby model był taki proszę o poradę bo nw czy one przypadkiem nie bd za duże

Z góry dzięki

Guest mrovka

To zalezy jak bardzo chudy masz ten nadgarstek :P

DW5600 nie bedzie za duze..popatrz jeszcze np na G-100,wielkoscia podobny do seri 5000/5600

-a co do wielkosci 6900...moj nadgarstek ma 17cm z groszem i uwazam np ze seria 6900 jest dla mnie za duza

Edited by mrovka

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Takiludek
      Zegarek otrzymałem w spadku, niby pochodzę z rodziny zegarmistrzów, ale nie znam się na tym. 
      Średnica bez korony - 32,6mm.
      Średnica z koroną - 48,2 mm.

• By Kubson320
      Cześć

Chciałemkupić sobie jakiegoś smartwacha do 500 zł z okrągłą tarczą. Tak wiem, że za to cenę nie można oczekiwać niczego specjalnego, ale mi wystarczy możliwość personalizacji tarcz, powiadomienia, liczenie kroków i pulsu itp. 

Mam na oku Huawei Watch GT oraz Amazfit GTR. Macie może jakieś inne propozycje lub z tych moich coś polecicie? 
    • By Topaz
      W wakacje kupiłem z ciekawości takie CASIO MRW-220HCM-5BVEF.

Fajny, prosty w obsłudze, z datą i dniem tygodnia, 100m, bezel obrotowy, luma. Wszystkomający superzegarek. Cieszyłem się i szybko mój zachwyt nad tym taniutkim zegarkiem skończył się... oddaniem go "w ludzi". Kolega, który go dostał, do dzisiaj nie może się nachwalić.

Przypomniałem sobie o tym modelu niedawno i zakupiłem jego klony: CASIO MRW-200H i CASIO MRW-200HC.

Modeli tego CASIO jest kilkanaście, można wybierać i zacząć zbierać.

Dekielek stalowy, jak w wiekszości CASIO, a pasek miękki i na każdy nadgarstek.

Wszytko funkcjonuje, trafia w indeksy, przestawia się punktualnie, wygląda dobrze i jest z dobrych materiałów i to za około 80-100 zł.

Luma na wskazówkach, nawet na sekundowej, a w zależności od wersji pokryte są też indeksy.

Na ręku leży wygodnie. A że to plastik, jest lekki i praktycznie się o nim zapomina.

Zegarek idealny. Do większej popularności brakuje mu tylko kilku dodatkowych zer w cenie.

• By Andrzej_
      Dzień dobry,
      To mój pierwszy "powitalny" post na forum, także prośba o ewentualne podpowiedzi przed ewentualnym banem :).   Zegarek po dziadku, dziadek zmarł 40 lat temu. Z tego co widzę to: Unitas, Fond Acier Inoxylable, 53526. Szkiełko mocno zniszczone. Koperta mocno nadgryziona zębem czasu. Zegarek nieużywany minimum 40 lat, po nakręceniu zaczął pracować.   Kompletnie nie znam się na zegarkach, więc uprzejmie proszę o każdą możliwą informację nt tego zegarka. Dla mnie wartości sentymentalna.   Nie umiem go otworzyć, także zdjęcia środka po otworzeniu przez zegarmistrza.   W szczególności interesuje mnie:   1. Rok produkcji, jeśli można ocenić lub oszacować po oznaczeniach czy dopiero po otworzeniu?   2. Jaki rząd kosztu renowacji zegarka? 2a szkiełko 2b koperta 2c serwis   3. Co oznacza opis na zegarku?   4. Co oznacza nr na zegarku?   5. Czy odnowienie takiego zegarka zlecać najbliższemu zegarmistrzowi czy zajmują się tym wyspecjalizowane zakłady? Polecicie kogoś we Wrocławiu?   6. Wartość. Doczytałem, że nie należy prosić tu o wycenę, ok, ale powiedźcie proszę cokolwiek o tym modelu przy tym stanie, cokolwiek (tani szmelc, przeciętniak, zacny egzemplarz, okaz który ustawi 3 pokolenia rodziny... )   7. Na co zwrócić uwagę przy ewentualnej renowacji?   Z gory5 dziękuję za KAŻDĄ informację.   Pozdrawiam Andrzej

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.