Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
jezolx

zegarek Helvatia

Recommended Posts

Witam,

mam pytanie do szanownych ekspertów, których na forum nie brakuje i mają wiedzę dużo większą niż ja.

Czy wiecie drodzy koledzy jaka jest waga złota w takim zegarku helvatia?

Czy jest coś w nim, co powinno mnie zaniepokoić, jest to oryginał?

post-94961-0-84675800-1487791683.jpg

Po takim zdjęciu nic nie da się powiedzieć.

Jeśli jest to rzeczywiscie złoto to prawdopodobnie będzie miało około 8g.

OMEGA SEAMASTER 300M

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By ctgs113
      Czy ktoś kiedyś widział Atlantica milano ze złotym pierścieniem? Bo nawet nie mogę znaleźć informacji na temat czegoś takiego.

https://allegro.pl/oferta/atlantic-milano-17-kamieni-zloty-ring-vintage-8450193009#
    • By donmelon
      Witam,
      szukam czegoś masywnego z bransoletą. Koperta ze średnicą około 50mm, może być coś podobnego do diesla. Zależy mi też, żeby był w kolorze złotym i jednak ważył dosyć sporo. Jesteście w stanie coś polecić lub podpowiedzieć? Bo sam jestem laikiem w temacie. Z góry dzięki.
    • By withlovek92
      Witam. Posiadam złoty zegarek kieszonkowy i mam problem z jego identyfikacją. Wiem że na 100% jest złoty, 14k. Ma cechy pobiernicze koronę, chyba wiewiórkę (starta trochę), jakieś wyrte cyfry. Grawer jest chyba po szwedzku. Znalazłam takie w czeluściach internetu, ale ten nie ma żednej nazwy, ani modelu nigdzie. Może ktoś mi jakoś pomoże w identyfikacji? Czy może to być Schaffhausen-IWC? Chyba tak marka zostawiłaby gdzieś po sobie znak Załączam zdjęcia i liczę na pomoc z Waszej strony Pozdrawiam

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.