Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

czaki1981

Pierwszy g-shock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam mojego 1 g-shocka najlepiej na bransolecie(pasek ewentualnie ujdzie). do max 3tyś ( ale wolałbym chyba tańszy ), zegarek nie bedzie używany raczej w jakichś ekstremalnych warunkach.

Bardzo podoba mi sie :MTG-S1000D-1A4ER i czegos podobnego szukam. Fajnie zęby byl solar i weaveceptor..

Połowę tanszy znalazlem :

GST-W110D-1AER wyglądem trochę podobne chociaz nie widzialem na żywo, ale jakość materiałów pewnie znacznie słabsza.

GST-W110D-1AJF -  chyba tylko na rynek japonski.

Gulfmaster GWN 1000 wizualnie bardzo ładne. Ewentualnie z tańszych GN-1000 ale on ubogi w funkcje.

Jakieś sugestie? Nie zawsze droższy znaczy lepszy. Nie zawsze cena idzie z jakością. Czy w ogóle bransoleta to dobra opcja przy pracy przy biurku ? Czy nie wydam 3k zł na takiego MTG i przy pisaniu na komputerze mi sie zaraz cała zrysuje? Może jakieś inne alternatywy?

Pozdrawiam

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie kwadrata na bransolecie będziesz miał tanio i dobrze :-)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Jak Ci sie podoba MTG to bierz MTG bo mozesz pozniej odczuwac 'niedosty' :P

 

Masz duzy nadgarstek? bo to sa dosc duze zegarki i na nadgarstku ponizej 18,5-19 cm moze byc niewygodnie - choc to tylko moje zdanie,bo sam osobiscie wole mniejsze modele do codziennego uzytku

 

Z drugiej strony..musza byc tylko wskazowkowe ? 

Z duza iloscia funkcji to moze GW9400 lub jakis frogman ?? hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój MTG znosi kontak z biurkiem całkiem dobrze. Tak naprawdę w pracy nic raczej mu nie grozi, i jeśli jesteś w stanie akceptować mikro rysy na bransolecie a zegar podoba się to nic tylko brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda stalowa bransoleta Ci się zarysuje podczas pracy przy biurku i nie ma na to bata - Co do MTG to nie rysuje się ani bardziej ani mniej niż inne zegarki na stalowej bransolecie, ale jeśli się boisz takiego zużycia to może szukaj czegoś na kompozytowej bransolecie, np coś z serii GW-A1000FC, albo GW-A1100 z opcją dokupienia bransolety polimerowej - możesz też pomyśleć o MT-GS1000BD, albo MT-GS1000V czyli porysowaną od nowości i po problemie...

Niemniej radzę przymierzyć zegarek przed zakupem... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I poza małymi rysami od kontaktu z biurkiem, prawdziwym problemem przy takiej pracy może okazać się coś innego a mianowicie ciągły dzięki uderzania, bądź co bądź ciężkim zegarkiem o biurko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci sie podoba MTG to bierz MTG bo mozesz pozniej odczuwac 'niedosty' :P

 

Masz duzy nadgarstek? bo to sa dosc duze zegarki i na nadgarstku ponizej 18,5-19 cm moze byc niewygodnie - choc to tylko moje zdanie,bo sam osobiscie wole mniejsze modele do codziennego uzytku

 

Z drugiej strony..musza byc tylko wskazowkowe ? 

Z duza iloscia funkcji to moze GW9400 lub jakis frogman ?? hehe

Nie musi być koniecznie wskazówkowy.

Przyjże się frogmanom i gw9400.

Jeśli chodzi o nadgarstek to mam 20.5 cm więc może tragedii nie będzie ale na pewno najpierw przymierze. W Warszawie chyba  w zlotych tarasach jest taka możliwość.

Bardzo fajny jest ten MTG-S1000BD-1AJF ale to cena ponad 1000 dolores.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GST i MTG są jakościowo na podobnym poziomie. MTG ma więcej szczegółów i jest w pełni analogowy, a GST to hybryda. Każdy ma swoje +/-.
Wybierz to co Ci się podoba.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym brać pod siebie to zdecydowanie MTG, na większe nadgarstki git i ładnie się układa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.