Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

o.buczkowski

Pierwszy konkretny zegarek...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

trochę czytałem forum, i zdążyłem zmienić zdanie i zrezygnować z festiny 6846/4 na rzecz orienta:)

 

Teraz pytanie... Jaki?

-FDB08002B0

-FEZ09001B0

 

Budżet to około 1500,1600zl.

Fez ma szafirowe szkło, co jest dla mnie bardzo ważne i ogólnie chyba jest lepszy. Ale design jest dla tańszego, lubię jak widać mechanizm automatyczny z przodu tarczy...

Jak wy to widzicie? Bardzo chętnie obejrzę wasze sugestie w tej strefie cenowej!! :) zegarek automatyczny i na pasku koniecznie:) dziękuję i pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś linki albo zdjęcia?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim budżetem to już można wyrwać jakąś ciekawą używkę. Nie pchałbym się w orienta, tylko poszukał czegoś na bazarku. Jeśli to ma być pierwszy mechanik i nie wiesz, czy w ogóle coś takiego ci podejdzie, to kup sobie piąteczkę od seiko albo jakiegoś wostoka na spróbowanie. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a tego orienta nawet nie poczujesz ;)

W pełni sie zgodzę. Budżet już niemały, mona przebierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.