Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

o.buczkowski

Pierwszy zegarek, orient

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

planuję kupić zegarek, orient.

W polsce ceny są dość mocno zróżnicowane i lekko mowiac przesadzone.

Niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest, że w polsce za zegarek ( https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-star-open-heart-sda02002b0 

wołają 3k a przez internet (http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/orient-sda02002b0-da02002b-star-open-heart-sapphire-automatic-gents-watch) niespełna tysiąc zł. To podróbka jakaś?

 

Szukam tego modelu w tej wersji kolorystycznej ( http://novotime.pl/product-pol-1554-ZEGAREK-MESKI-ORIENT-STAR-SDK05004K0.html?gclid=CK3L2fa-rdICFRxJGQodjsYFww#close

ceny w polsce to porażka, a na zagranicznych portalach nawet go nie ma.

 

Jest jeszcze jakis serwis zagraniczny który ma w ofercie ten model po fajnej cenie?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo!!

Cena już naprawdę fajna, trzeba będzie zamówić:) a co z vatem / cłem? Mogą się przypierdzielic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cło/VAT to loteria, raczej przygotuj sie że zapłacisz (ok. 25% dodatkowo). Lepiej mieć później pozytywna niespodziankę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, znalazłem jeszcze lepszą ofertę.

http://www.creationwatches.com/products/orient-star-classic-291/orient-star-automatic-semi-skeleton-power-reserve-sdk05004k-dk05004k-mens-watch-7158.html?currency=EUR

 

wypowie się ktoś na temat sklepu? 

1200zł to jak za darmo za ten model, plus ew cło i vat. To i tak dalej dobry interes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj spokojnie przez PayPal najlepiej. Sklep sprawdzony przez połowę forum ;) i przeze mnie też wiele razy. Jeżeli chcesz dać sobie spora szansę na uniknięcie opłat weź przesyłkę pocztową (po zakupie podkreśl, że na pewno nie chcesz kuriera bo lubią mimo innego wyboru wysłać DHL-em).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję Krygo!!!!! 

Przyznaj, że cena za model jest mega atrakcyjna! :) w najgorszym wypadku z cłem i tak mam tysiaka w kieszeni.. :D

 

Wyczytałem na forum, że "pamiętam była jakaś opcja, że mogą wysłać jako zegarek po naprawach serwisowych... "

 

Wiesz coś na ten temat może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiłkując się tylko tym co tu widziałem to na pewno cena atrakcyjna. Nie przeszukiwałem sieci ;) Oni z marszu zaniżają wartości wysyłanych zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przygotuj kaske na vacik, ale tak czy tak cena bardzo atrakcyjna! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie moi najmilsi , czy ktoś wie , czy w zegarku Orient FEM7P003W9 jest możliwość zamiany Bransolety na skórzany pasek ?

Gdzie najlepiej dokonać zakupu takiego zegarka , znacie jakies dobre sklepy w Łodzi lub Warszawie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest możliwość zamiany.

 

Czy chodzi Ci o to, ze chcesz kupić na pasku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no  własnie nie , chciałbym go kupić na bransolecie i ewentualnie za jakiś czas kupić sobie stylowy pasek z matowej skóry , zastanawiałem się po prostu czy jest taka możliwość , ze po zdemontowaniu bransolety mocowanie będzie mogło być wykorzystane do paska , do tej pory użytkowałem zegarek Fuji M2130 , a w tym modelu pozostaje bardzo cienkie mocowanie i nie da rady zamontować paska 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fuji bransoleta nietypowo wchodzi w kopertę. Orient spokojnie na pasku czy bransolecie dobrze będzie pasowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim! Mój pierwszy post w tym dziale więc proszę o wyrozumiałość ;) Nabrałem ochoty na mojego pierwszego orienta. Bardzo podoba mi się model Bambino v3 w białej wersji kolorystycznej. Mam możliwość jego zakupu w jednym ze sklepów w PL za 800 zł. Taniej chyba już w PL nie znajdę... Myślicie że to dobra oferta? Warto brać ten model? Wizualnie bardzo bardzo mi się podoba...

Pozdrawiam

Marcin

b4198f2506887944657a66b8bc0b8b19.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego poszli w takie odchudzenie wskazówek , ale wyglądają ohydnie. Pierwsza czy tam gen.2 bambino moim skromnym zdaniem jest najlepsza...

http://allegro.pl/meski-orient-automat-klasyczny-fer24005w-grawer-i4923842937.html

Dzięki rinkazki za odzew! Wiadomo, że gust to sprawa dyskusyjna. Mi właśnie te "ciosane siekierą" (takie określenie gdzieś tutaj na forum wyczytałem) podobają się najbardziej. Pozdrawiam Marcin

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rinkazki za odzew! Wiadomo, że gust to sprawa dyskusyjna. Mi właśnie te "ciosane siekierą" (takie określenie gdzieś tutaj na forum wyczytałem) podobają się najbardziej. Pozdrawiam Marcin

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Jasne - każdy ma swoje własne podejście - inaczej wszyscy bylibyśmy jednakowi :)

Możesz spróbować się załapać na duty jak będą dostępne - tylko prawda jest taka, że wyprzedają się w chwilę... Ja swojego bambino kupiłem prawie dwa lata temu, jak dopiero zyskiwały na popularności. Teraz to już jest kilkukrotnie większy popyt niż ich podaż...

 

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/orient-sac0000ew0-fac0000ew0-bambino-version-3-japan-automatic-gents-leather-elegant-watch tutaj masz dokładnie ten model, który szukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, przymierzam się do bambina fer24001b0, przeszukałem internety i w zagranicznych po dobrych cenach wyprzedany. U nas jest do wzięcia za 800pln wiec do przełknięcia. Ale może ktoś z Was widział gdzieś w lepszej cenie to będę wdzięczny za cynk.

A może lepiej FAC00001B0 wizualnie praktycznie ten sam sikor ale ma mechanizm z naciągiem recznym i nieco większą wodoszczelność 50m. Tylko w tym wariancie to juz 1000pln z tego udalo mi się znaleźć.

Co myślicie?

peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rożnica tych bambino to generacja I oraz II. Druga ma chyba stop sekundę - ale to są wszystko automaty.

 

Edit: większość starszych modeli jest już dawno niedostępna i wyprzedana. Sam żałuję, że swojego sprzedałem, bo to świetny sikor jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, przymierzam się do bambina fer24001b0, przeszukałem internety i w zagranicznych po dobrych cenach wyprzedany. U nas jest do wzięcia za 800pln wiec do przełknięcia. Ale może ktoś z Was widział gdzieś w lepszej cenie to będę wdzięczny za cynk.

A może lepiej FAC00001B0 wizualnie praktycznie ten sam sikor ale ma mechanizm z naciągiem recznym i nieco większą wodoszczelność 50m. Tylko w tym wariancie to juz 1000pln z tego udalo mi się znaleźć.

Co myślicie?

peace

 

Nowsza wersja jest w skywatches i longislandwatch. W skywatches taniej i mniejsza szansa na kontrolę celną. Z kontrolą celną wyjdzie ok. 720 zł (jeśli uda się bez VAT, to 570 zł). Ja bym brał nowszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rożnica tych bambino to generacja I oraz II. Druga ma chyba stop sekundę - ale to są wszystko automaty.

 

Edit: większość starszych modeli jest już dawno niedostępna i wyprzedana. Sam żałuję, że swojego sprzedałem, bo to świetny sikor jest :)

tak wiem, oraz zwiększoną wodoszczelnosc z 30 na 50, zamówiłem juz w nowej odsłonie. pozdrówy

Nowsza wersja jest w skywatches i longislandwatch. W skywatches taniej i mniejsza szansa na kontrolę celną. Z kontrolą celną wyjdzie ok. 720 zł (jeśli uda się bez VAT, to 570 zł). Ja bym brał nowszą.

Hej, dzięki wielkie za pomoc, już zamówiony z skywatches. Pochwalę się gdy przyjdzie. Peace good man;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, zegareczek doszedł kilka dni temu, wybralem opcje zz pudełkiem 6 dolarów droższą, bez jest zapewne mniejsza szansa ze dowalą vat, ale i umnie obyło się bez vatu, całkowity koszt 554,52 zł. Na polskich platformach 999zł.

Może pomógł opis "gift" na paczce, o który poprosiłem sprzedającego ze skywatches. w paczce było wszystko prócz paragonu czy innego dowodu zakupu, tak więc myślę ze i lipa z gwarancją. Jednak wydaje mi się ze warto dla prawie dwo krotnie mniejszego kosztu za ten sikor.

pozdro.

tomek.wzr dzięki za namiar:)


post-96125-0-14814100-1505303152_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Postanowiłem kupić mój pierwszy zegarek, który znajdował by się pomiędzy elegancją, a noszeniem na co dzień za około 300-400zł. W tym przedziale cenowym w oko wpadł mi taki orient

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-orient-classic-quartz-fune1007w0

Chciałbym się zwyczajnie Państwa poradzić czy warto/nie warto takiego kupić oraz czy się Wam podoba/nie podoba. Oczywiście najważniejsze jest żeby właścicielowi się podobało, ale chciałbym poznać opinię innych o tym zegarku, szczególnie że nie znalazłem żadnych na jego temat na różnych forum. Chętnie też poznam Państwa propozycje zegarków w tym stylu, kwarcowych, ze skórzanym paskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.