Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kchrapek

Ankieta "Ruskie okazje na aukcjach"

Ruskie okazje na aukcjach  

95 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma linków w dziale "co to za zegarek.." No bo tam nie ma byc linków 

Tam sa pytania o zegarek a nie "czy warto"  :)

Samo to chyba najlepiej świadczy o edukacyjnym charakterze tego wątku.

 

Druga sprawa Paweł - czy na pewno obiektywnie podchodzisz do tematu?

Poznaliśmy juz wszyscy Twoje zdanie. Po co drążyć temat?

Głos w ankiecie oddałeś, pozwól innym kierować sie własnym wyborem.

To może lepiej było założyć ankietę bez możliwości pisania ? Tylko czy tak wygląda rozwiązywanie problemów ?

Żeby nie było - piszę zupełnie bez emocji, staram się dyskutować na ważny temat naświetlając tylko mój tok myślenia - czasem warto posłuchać jakie zdanie mają inni  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej było założyć ankietę bez możliwości pisania ? Tylko czy tak wygląda rozwiązywanie problemów ?

Żeby nie było - piszę zupełnie bez emocji, staram się dyskutować na ważny temat naświetlając tylko mój tok myślenia - czasem warto posłuchać jakie zdanie mają inni

Tym razem zgadzam się z Tobą.

Dlatego jest mozliwość pisania w temacie i dzielenia się swoim zdaniem.

Ja piszę tylko informacyjnie, nie oddałem głosu w ankiecie i nie oddam. Temat pozostawaim do decyzji forumowiczów - zaakceptuję każdą opcję.

Natomiast jeżeli będziesz agitowal w jedną stronę to ja bedę używał kontrargumentów.

Więc proponuję żebyśmy na tym zakończyli - czasami  warto posłuchać jakie zdanie mają inni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanuję Paweł twoje zdanie jak zresztą wszystkich innych. Dlatego wszyscy mogą oddać głos na opcję która im odpowiada i która jest wg nich słuszna. Głosy większości będą kreowały ten temat. Innej drogi nie widzę niż demokratyczny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze droga "prawdziwej demokracji" :) demokratycznie wybrana Partia rządząca robi tak jak jej się podoba, bo i tak jest glosem ludu, a jak komuś się nie podoba to na Sybir. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze droga "prawdziwej demokracji" :) demokratycznie wybrana Partia rządząca robi tak jak jej się podoba, bo i tak jest glosem ludu, a jak komuś się nie podoba to na Sybir. :D

:lol: Ja już jestem spakowany czekam aż pod dom podjedzie czarna wołga a w niej  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zmieniłem swój głos na jedyny według mnie właściwy czyli numer 2 

Też się zgadzam z Pawłem i tak zagłosowałam.  :)

Jest jeszcze droga "prawdziwej demokracji" :) demokratycznie wybrana Partia rządząca robi tak jak jej się podoba, bo i tak jest glosem ludu, a jak komuś się nie podoba to na Sybir. :D

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ilu z Was zauważyło, że to co omawiamy albo czym zachwycamy się tutaj na forum ma bezpośredni wpływ na rynek. Ktoś chwali się Zarią amfibią, kilku pisze że o takiej marzy - za chwile, jak grzyby po deszczu jest odpowiedź sprzedawców na allegro, oczywiście w odpowiedniej cenie.
Tak samo jest z licytacjami. Często wrzucałem okazje, które łowiłem podczas codziennego farmowania allegro. Ale nie przyjmowałem do świadomości, że po "detekcji", odbieramy aukcjom szansę stania się prawdziwą okazją.
Numer 1!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawniej robiłem to często, a teraz nigdy i już nigdy nie podam żadnej licytacji do "okazji" niezależnie czy sam będę zainteresowany czy nie. Nawet jeśli nie, to mam świadomość że wy przeglądacie i na pewno ktoś już się na nią czai. Nie zepsuję nikomu aukcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krzyś ale jebłeś focha mam nadzieję że ci do jutra przejdzie i czekam na twoje linki .głosuje na jedynkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekasz na linki głosując za zakazem ich wklejania - ciekawy tok myślenia -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Czytając wszystkie posty związane z tematem "Okazje" zaczynam być coraz bardziej za usunięciem go z naszego forum, a przynajmniej zawieszeniem go na jakiś czas dla ochłonięcia głów. Sam jestem za... Dobra nie napiszę, ale w/g mnie zrobił się za duży bałagan wokół tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czesto zagladam do watku okazje, niestety cierpię na brak czasu i wiele zegarkow mi poprostu na aukcjach ucieka. Tutaj wrzucane sa juz przesiane oferty i pewnie z jednego punktu widzenia cos okazja jest a z innego nie. Niemniej mi ta forma odpowiada jedni szukaja nos a inni czegos tanszego w gorszym stanie na którym beda pracowac. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście czesto zagladam do watku okazje, niestety cierpię na brak czasu i wiele zegarkow mi poprostu na aukcjach ucieka. Tutaj wrzucane sa juz przesiane oferty i pewnie z jednego punktu widzenia cos okazja jest a z innego nie. Niemniej mi ta forma odpowiada jedni szukaja nos a inni czegos tanszego w gorszym stanie na którym beda pracowac. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam Maciek

 

Maciej, wiadomo, że cel i zawartość wątku potencjalnie służą każdemu i są nam na rękę. Też nie raz skorzystałem. Stało się jednak niezdrową regułą, że kiedy "okazja-licytacja" trafia przez ten wątek do ogólnej świadomości, można sobie ją spokojnie darować. Będzie ją kosiła rzesza ludzi, zapewne w lwiej części ekipa z forum - posługująca się wątkiem jako sprawdzonym, popularnym detektorem. Już kilku naszych kolegów wcześniej trafnie zauważyło, że sami kręcimy na siebie bata. Jak by się nie skończyło to głosowanie - doskonale, że taka dyskusja ma miejsce. Trochę otrzeźwiałem i ze swojej strony, nie będę tu już niczego więcej wrzucał.

Namawiam Was, aby ten wątek sobie zwyczajnie odpuścić, dla własnego komfortu. Okazje w formie "kup teraz" niby eliminują wady obecnego wątku, ale nie oszukujmy się - każda okazja, którą można dziabnąć od ręki błyskawicznie zniknie. Notorycznie będziecie odpalać okna z informacją o zakończonej sprzedaży. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Okazje w formie "kup teraz" niby eliminują wady obecnego wątku, ale nie oszukujmy się - każda okazja, którą można dziabnąć od ręki błyskawicznie zniknie. Notorycznie będziecie odpalać okna z informacją o zakończonej sprzedaży. 

Ale jeśli ja już mam to dlaczego nie pokazać? Kto pierwszy ten lepszy ale pewnie będzie to ktoś z forum. Ty otworzysz jako zakończoną ale ktoś przed tobą może zdąży :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupić to za dużo nie kupiłem dzięki temu wątkowi, sporo się jednak dowiedziałem dzięki dyskusjom nad okazjami i "okazjami",

więc trochę się wahałem, ale jednak raczej opcja 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej było założyć ankietę bez możliwości pisania ? Tylko czy tak wygląda rozwiązywanie problemów ?

Żeby nie było - piszę zupełnie bez emocji, staram się dyskutować na ważny temat naświetlając tylko mój tok myślenia - czasem warto posłuchać jakie zdanie mają inni  

Brawo Paweł! Myślę że Twoje zdanie jest bardzo bliskie wielu użytkownikom podforum radzieckiego. Tylko wielu z nich, nie chce się odzywać - no bo po co? Odnoszę wrażenie, że wyrażanie swojego zdania, czy nawet konstruktywne negowanie zdania kogoś innego, nie spotyka się tutaj z dobrym przyjęciem.

Jak mawiał klasyk: "Chodzi o to żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie"!

 

Natomiast jeżeli będziesz agitowal w jedną stronę to ja bedę używał kontrargumentów.

 

A gdzie tutaj agitacja? Paweł, o ile dobrze czytam, wyraża swoje zdanie i chyba nie ma w tym nic złego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekasz na linki głosując za zakazem ich wklejania - ciekawy tok myślenia -_-

jak Paweł za ich zakazem? zagłosowałem na jedynkę , aukcje kup teraz a krzysiek napisał że żadnych nie będzie wklejał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Paweł za ich zakazem? zagłosowałem na jedynkę , aukcje kup teraz a krzysiek napisał że żadnych nie będzie wklejał 

Napisałem że nie będę wklejał licytacji. "Kup teraz" jak najbardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Dawniej robiłem to często, a teraz nigdy i już nigdy nie podam żadnej licytacji do "okazji" niezależnie czy sam będę zainteresowany czy nie. Nawet jeśli nie, to mam świadomość że wy przeglądacie i na pewno ktoś już się na nią czai. Nie zepsuję nikomu aukcji ;)

Żadnej to żadnej ;)

tych spoza Alle też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej to żadnej ;)

tych spoza Alle też :)

Taaa. A potem z czeskiego aukro Jacek okazje wrzuca. Nie dość że na co drugiej aukcji licytuje albo będzie licytował p....4 to jeszcze ty Brutusie...! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli ja już mam to dlaczego nie pokazać? Kto pierwszy ten lepszy ale pewnie będzie to ktoś z forum. Ty otworzysz jako zakończoną ale ktoś przed tobą może zdąży :D

Żeby nie było, że jestem hipokrytą, napisałem dalej, że sam korzystałem z tego wątku, szczególnie z Twoich wystawek, które dokładnie z resztą pamiętam. Chodzi o to, że ewentualny temat z sami opcjami "kup teraz" będzie miał dynamiczny charakter. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz- pamietaj że "okazja" to nie zawsze to samo co okazja cenowa.

Właśnie mi chodzi o te "okazje" ktore miał na uwadze  Voli zakładając ten temat - czyli  rzadkie zegarki i linki do nich.

 

"Kup teraz" jest o tyle bezpieczne że nie ma "nakrecania" licytacji,  na czym mam wrażenie niektórym bardzo zależy.

 

A to czy ktoś sam z siebie postanowi nie wrzucać linków do licytacji to juz jest jego wolny wybór i żadna ankieta nie ma na to wpływu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz- pamietaj że "okazja" to nie zawsze to samo co okazja cenowa.

Właśnie mi chodzi o te "okazje" ktore miał na uwadze  Voli zakładając ten temat - czyli  rzadkie zegarki i linki do nich.

 

"Kup teraz" jest o tyle bezpieczne że nie ma "nakrecania" licytacji,  na czym mam wrażenie niektórym bardzo zależy.

 

A to czy ktoś sam z siebie postanowi nie wrzucać linków do licytacji to juz jest jego wolny wybór i żadna ankieta nie ma na to wpływu  :)

Roman, no pewnie że to rozróżniam. :) Tylko, że każdy, nawet bardzo unikatowy zegarek, czyli "okazja", po przekroczeniu pewnej kwoty może przestać być "okazją".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Paweł! Myślę że Twoje zdanie jest bardzo bliskie wielu użytkownikom podforum radzieckiego. Tylko wielu z nich, nie chce się odzywać - no bo po co? Odnoszę wrażenie, że wyrażanie swojego zdania, czy nawet konstruktywne negowanie zdania kogoś innego, nie spotyka się tutaj z dobrym przyjęciem.

Jak mawiał klasyk: "Chodzi o to żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie"!

 

 

A gdzie tutaj agitacja? Paweł, o ile dobrze czytam, wyraża swoje zdanie i chyba nie ma w tym nic złego?

Dziękuję za dobre słowo - fajnie że ktoś myśli podobnie 

Pozdrowienia dla fanki  :)

 

jak Paweł za ich zakazem? zagłosowałem na jedynkę , aukcje kup teraz a krzysiek napisał że żadnych nie będzie wklejał 

A to przepraszam zwracam honor źle odczytałem  -_- sorki bardzo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Taaa. A potem z czeskiego aukro Jacek okazje wrzuca. Nie dość że na co drugiej aukcji licytuje albo będzie licytował p....4 to jeszcze ty Brutusie...! :D :D :D

:D  już nie, bo... patrz niżej

 

...

 

"Kup teraz" jest o tyle bezpieczne że nie ma "nakrecania" licytacji,  na czym mam wrażenie niektórym bardzo zależy.

 

A to czy ktoś sam z siebie postanowi nie wrzucać linków do licytacji to juz jest jego wolny wybór i żadna ankieta nie ma na to wpływu  :)

Roman, z całym szacunkiem ale g... prawda. Głosujecie nad wyborem mniejszego zła.

"Kup teraz" będzie identycznie nakręcało ceny jak pozostałe aukcje, z tą różnicą, że wolniej.

Od jednego wystawienia przedmiotu do następnego. Jeśli dzisiaj trafisz jakiś zegarek np. za 100 to następny taki traf będzie za 110 lub 120.

A może i szybciej bo handlarze zaczną sondować rynek i podwyższać ceny o 50%. Jeśli trafią na jelenia, który kupi (a na pewno trafią) to nigdy w życiu nie obniżą cen. Sprzedawcy nie są głupi, też analizują zakończone aukcje i również przeglądają fora.

To że będą teraz trafiać na wrzucone tu swoje aukcje w "kup teraz" i tak podpowie im co aktualnie jest chodliwe, popularne, poszukiwane, warte zainteresowania.

A ceny ziuuuuuu.... do góry ;)

 

Ja ze swojej strony oświadczam wszem i wobec, że nie wstawię już żadnego linka do jakiegokolwiek zegarka, obojętnie w jakiej opcji.

W ankiecie nie głosuję, bo nie ma opcji "usunąć temat" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.