Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Piecho

Poszukiwany zegarmistrz do regulacji w Gdańsku

Recommended Posts

Hej,

Mój Seiko 5 spóźnia się regularnie ok30s na dobę. Gdzie w Gdańsku, najlepiej w okolicy Wrzeszcza znajdę osobę której bez obaw mógłby powierzyć regulację i nie ucierpi na tym zbytnio mój portfel? Zgodnie ze znaną zasadą nie musi być szybko : )

Zdecydowanie Baum na Waryńskiego, ale trochę pewnie poczekasz na odbiór zegarka.

Patryk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Ronny
      Mam problem z moim Seiko SKX 007. Zaobserwowałem, że od pewnego czasu zaczął się śpieszyć o jakieś 5 do 10 minut w ciągu całego dnia. Kiedy nastawię go rano ok. godz. 7.00 to pod koniec dnia zamiast pokazywać np. godzinę 21.00, na zegarku jest 21.05 albo nawet 21.10.

Nie tak dawno zegarek spadł mi z półki i przypuszczam, że zapewne rozbieżność w mierzeniu czasu wiąże się z tym przykrym zdarzeniem.

Czy moglibyście polecić mi dobrego zegarmistrza na terenie Trójmiasta (najlepiej w Gdańsku), który specjalizuje się w zegarkach Seiko lub po prostu jest specjalistą i dobrze zdiagnozuje, naprawi zegarek?

Zegarek mam od ponad 3 lat, do tej pory nie było z nim żadnych problemów.

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź
    • By Wrzeciono Czasu
      Dzień dobry,

firma - Wrzeciono Czasu - luksusowe zegarki - poszukuje pracownika na stanowisko - sprzedawca dóbr luksusowych - do swojego oddziału w Gdańsku

Zadania:

- obsługa klientów butiku
      - pełne wsparcie klientów, doradztwo i udzielanie wszelkich informacji na temat oferty
      - sprzedaż oferowanych produktów
      - dbanie o odpowiednią prezentacje i wygląd sali sprzedażowej

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane przy sprzedaży marek luksusowych
      - bardzo dobra znajomość języka angielskiego
      - znajomość technik sprzedaży
      - umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych i systemów kasowych
      - nienaganne umiejętności prezentacyjne i komunikacyjne
      - wyjątkowa dbałość o szczegóły i estetyka
      - doskonała organizacja pracy

Wszystkie osoby chętne z Nami współpracować zapraszamy do kontaktu mailowego wrzeciono_czasu@wp.pl

Zapraszamy do zapoznania się z Nami na stronie www.wrzecionoczasu.pl

Pozdrawiamy. Zespół Wrzeciono Czasu   
    • By JED
      Ostatniej nocy, ze strzezonego i monitorowanego (sic!) osiedla skradziono mi praktycznie nowy rower
      KTM Ultra Race 29.

Cechy charakterystyczne:
      nieoryginalne siodelko.

Prosze o jak najwieksza ilosc ponownych udostepnien - raczej niewiele jest tych rowerow w porownaniu do innych marek, jest wiec nikla szansa...

NAGRODA za ODNALEZIENIE!

ps. nagrania (domysly) wskazuja na sasiada, natomiast w zadnej sekundzie nie widac w jaki sposob rower zostal przetransportowany miedzy miejscami parkingowymi...

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.