Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gofer_2004

Cześć i czołem :)

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim na forum!

Od razu przejdę do sedna. Mam zamiar kupić zegarek Maurice Lacroix Pontos Day Date numer katalogowy 

PT6158-SS001-13E. Znalazłem taki zegarek w dobrej cenie (może aż za dobrej) w jednym z niemieckich sklepów internetowych. Jest jedno ale. W opisie zegarka po numerze właściwym jest dodana 1, czyli PT6158-SS001-13E-1. Szukałem i szukałem i nigdzie nie znalazłem co owa jedynka oznacza. Może ktoś z bardziej doświadczonych pasjonatów zegarków mógłby rozwiązać mój problem. Pozdrawiam. Gofer. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez wujek1978
      Cześć,
       
      jestem zainteresowany zakupem tego Maurice Lacroix Pontos S. W Polsce najniższa cena z jaką się spotkałem to 10,5 k. Proszę Was o pomoc w potwierdzeniu autentyczności i podzielenie się opinią o sprzedawcy (jeżeli macie wiedzę). Będę też wdzięczny za opinie dotyczące zakupów za pośrednictwem chrono.24. Link do aukcji poniżej. 
       
      https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/maurice-lacroix--pontos-s-pt6008-ss002-332--neu--ovp--id7524846.htm
    • Przez Siamorek
      Witam,
      mam pytanie o autentyczność zegarków Maurice Lacroix Masterpiece Roue Carree Seconde z załączonego zdjęcia. 


    • Przez Radical
      Brosze o usunięcie tematu . Zamieściłem go  w złym miejscu
    • Przez Tomczaa
      Dzień dobry,
       
      Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu zegarka do garnituru. Wspomniany zegarek obecnie pojawił się  na holenderskiej stronie 
       
      http://www.ibood.com/sports-fashion-pl/pl/product-specs/44237/160271/mski-zegarek-pontos.html
       
      i jest w promocji z około 6000 na 3000. Czy warto zainteresować się nadal tym zegarkiem czy może już ma stary mechanizm i w nowszym modelach jest zastąpiony nowszymi, lepszymi itd - tutaj jestem kompletnym laikiem więc proszę nie bijcie .
       
       
      Dodatkowe pytanie ten zegarek według opisu ma:
      - Typ mechanizmu: automatyczny
       
      Czy ja ten zegarek będę musiał nakręcać czy działa on zupełnie sam? 
       
      Może coś innego obecnie wartego zainteresowania znajdę na czarnym pasku z czarną tarczą? 
       
      Dziękuję za zainteresowanie 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.