Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
gofer_2004

Cześć i czołem :)

Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim na forum!

Od razu przejdę do sedna. Mam zamiar kupić zegarek Maurice Lacroix Pontos Day Date numer katalogowy 

PT6158-SS001-13E. Znalazłem taki zegarek w dobrej cenie (może aż za dobrej) w jednym z niemieckich sklepów internetowych. Jest jedno ale. W opisie zegarka po numerze właściwym jest dodana 1, czyli PT6158-SS001-13E-1. Szukałem i szukałem i nigdzie nie znalazłem co owa jedynka oznacza. Może ktoś z bardziej doświadczonych pasjonatów zegarków mógłby rozwiązać mój problem. Pozdrawiam. Gofer. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By wujek1978
      Cześć,

jestem zainteresowany zakupem tego Maurice Lacroix Pontos S. W Polsce najniższa cena z jaką się spotkałem to 10,5 k. Proszę Was o pomoc w potwierdzeniu autentyczności i podzielenie się opinią o sprzedawcy (jeżeli macie wiedzę). Będę też wdzięczny za opinie dotyczące zakupów za pośrednictwem chrono.24. Link do aukcji poniżej. 

https://www.chrono24.pl/mauricelacroix/maurice-lacroix--pontos-s-pt6008-ss002-332--neu--ovp--id7524846.htm
    • By Siamorek
      Witam,
      mam pytanie o autentyczność zegarków Maurice Lacroix Masterpiece Roue Carree Seconde z załączonego zdjęcia. 

• By Radical
      Brosze o usunięcie tematu . Zamieściłem go  w złym miejscu
    • By Tomczaa
      Dzień dobry,

Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu zegarka do garnituru. Wspomniany zegarek obecnie pojawił się  na holenderskiej stronie 

http://www.ibood.com/sports-fashion-pl/pl/product-specs/44237/160271/mski-zegarek-pontos.html

i jest w promocji z około 6000 na 3000. Czy warto zainteresować się nadal tym zegarkiem czy może już ma stary mechanizm i w nowszym modelach jest zastąpiony nowszymi, lepszymi itd - tutaj jestem kompletnym laikiem więc proszę nie bijcie .

Dodatkowe pytanie ten zegarek według opisu ma:
      - Typ mechanizmu: automatyczny

Czy ja ten zegarek będę musiał nakręcać czy działa on zupełnie sam? 

Może coś innego obecnie wartego zainteresowania znajdę na czarnym pasku z czarną tarczą? 

Dziękuję za zainteresowanie 
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.