Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Andrzej10010

Pierwszy automatyczny Diver Seiko SKX007 vs Citizen NY0040-09EE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Strasznie się "napaliłem" na automatycznego DIVERA. Kolor czarny z gumowym paskiem.

 

Moje dwa typy:

1. Tańszy Citizen NY0040-09

2. Droższy Seiko SKX009

 

Poczytałem forum i widzę, że użytkownicy nie narzekają na te zegarki co mnie bardzo cieszy :-). Dlatego proszę Was o pomoc gdzie najlepiej kupić/ zamówić wyżej wymienione modele, aby ekonomicznie było w miarę tanio i pewnie.

 

Używki w dobrym stanie też wchodzą w grę.

 

Na rynku, zegarkowe okazje forumowicz wrzucił linka z www.massdrop.com Seiko SKX009 za 179 $. Czy to dobra cena?

 

Z racji tego, że jestem nowym forumowiczem proszę o wyrozumiałość i cierpliwość :-)

Za odpowiedzi z góry dziękuję

Andrzej

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citek jest mniejszy i bardziej klimatyczy. Ma sluszalny wahnik


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem oba w tym Majta aż dwa razy, a SKX jest cały czas ze mną :) Majtek ma ładniejszą tarcze i fajny sekundnik, SKX ma brzydkie placki lumy. Oba są poprawnie wykonane Majtek jest taki bardziej "elegancki" a SKX jest surowy. Kup dwa i zdecyduj z odsprzedażą nie powinno być problemu bo oba są bardzo popularne.

Dla mnie SKX fajniejszy ta jego prostota wygrywa. Jedna ważna uwaga oba maja 42mm ale SKX ma większą tarcze i przez to wydaje się optycznie większy.

Co do gumy to oba wyglądają na niej fatalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup SKXa, polecam. $179 to rozsadna cena. Ewentualnie jak chcesz cos bardziej uniwersalnego z przyjemniejszym ksztaltem koperty - polecony wyzej Orient Ray. Mam oba cykacze i sobie chwale. ;)

W tej cenie raczej nic lepszego nie dziabniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Kupiłem Citka w dobrym stanie. Cieszę się jak dziecko :). Mam nadzieje, że mi będzie służył. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Miałem oba i SKX009 poszedł do ludzi, a Citek został.

Śmieszne, bo Małżonka dokonałaby odwrotnego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.