Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

markz

Odkręcenie dekla

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam zegarek sportowy Sunnto Core Recular Black. Przy wymienianiu baterii i zakręcaniu dekla zauważyłem, że dekiel nie siadł mi na gwincie idealnie. Teraz nie mogę go odkręcić bateria szybko się wyczerpała. Zegarek nie ma jeszcze roku. Pewnie go gwarancja obowiązuje, ale firma nie ma serwisu w Polsce a poza tym pewnie nie zostałoby to uwzględnione. Jest już naruszone gniazdo w deklu przewidziane do odkręcania. Jest metoda na odkręcenie tego dekla bez uszkodzenia zegarka?  Za wskazówki serdecznie dziękuję

post-87780-0-42348000-1488879096_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem jest wycieczka do zakładu zegarmistrzowskiego, gdzie mają profesjonalną maszynę do odkręcania dekli. Tam też powinni oszacować ewentualne straty, wymienić baterię, pomierzyć mechanizm a po złożeniu wszystkiego w całość zrobić test wodoszczelności zegarka.

Szczerze polecam jeśli zależy Ci na tym zegarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem jest wycieczka do zakładu zegarmistrzowskiego, gdzie mają profesjonalną maszynę do odkręcania dekli. Tam też powinni oszacować ewentualne straty, wymienić baterię, pomierzyć mechanizm a po złożeniu wszystkiego w całość zrobić test wodoszczelności zegarka.

Szczerze polecam jeśli zależy Ci na tym zegarku.

Dziękuję.

Czy ktoś może mi polecić zakład zegarmistrzowski w Krakowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem zakład zegarmistrzowski - Strojny w Krakowie -  i problem rozwiązany. Tak a propos, zakład zrobił na mnie dobre wrażenie. Temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez jastase
    • Przez muszynianka
      Cześć, czy mógłby mi ktoś powiedzieć czym różnią się od siebie te wszystkie tryby sportowe w Suunto 9? Zaciekawiło mnie to, że jest tam osobny tryb nawet na kręgle czy na paralotniarstwo, ale nie znalazłem żadnych szczegółowych informacji o tym w necie. Rozumiem bieganie czy rower, ale zastanawia mnie czym się różnią te mniej oczywiste tryby. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź
    • Przez meXy
      Ciężkie warunki pracy wymagają specjalistycznych narzędzi.
      Użytkując od pewnego czasu jeden z modeli Fińskiego producenta mam wrażenie, iż powstał on wyłącznie do celów użytkowych. Estetyka wiadra, łopaty, karabinu czy butli tlenowej to kwestia conajmniej drugorzędna. Podobnie jest z modelem Core Ultimate.

    • Przez mikroice90
      Witam, wszystkich Forumowiczów,
       
      jakiś już czas przymierzam się do zakupu swojego pierwszego zegarka. Z racji dosyć dużej aktywności fizycznej w tym biegowej i górskiej zdecydowałem się na markę Suunto.
      Poniżej 3 zegarki nad którymi się zastanawiam.
       
      https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-suunto-traverse-ss022226000
      https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-suunto-ambit3-vertical-black-ss021965000
      https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-suunto-spartan-sport-wrist-hr-all-black-kwarcowy-ss022662000
       
      Pierwszy z nich posiada szafirowe szkło.
      Zastanawiam się jednak (nie mogłem znaleźć nigdzie artykułu ani żadnego materiału porównującego) czym te zegarki różnią się od siebie pod kątem oferowanych udogodnień elektronicznych. Skoro na każdy z tych zegarków możemy pobierać dostępne aplikacje sportowe (do konkretnych dyscyplin chociażby), to jakie są między nimi różnice.
       
      Proszę bardzo o opinię. 
      Szczerzę dziękuję za każdą pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.