Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ss1973

Powrót na Allegro Mary Gibson <[email protected]>

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie przerabiał jeszcze na allegro sposobu na nigeryjczyka to ostrzegam,zaczęli z powrotem polować,do tej pory interesowały ich PS4,ale widze ,że zegakami też nie gardzą.

Pierwszy mail z konta :zakupypaparazzi  jak minimalna cena,drugi mail już konkretny od Mary Gibson <[email protected]> :

Ok .i will pay you 2200pln+200pln shipping cost for EMS Pocztex(EE).. i have check the shipping cost on here(http://www.pocztex.pl/ems/cennik/)  to London,UK and its around 200pln.You must finish auction on allegro now and send me full bank data for the deposit such as Name: Account Number: Bank Name: Phone Number: so that i can make the transfer to you 
 
waiting for your fast reply..
 
Także trzymajcie się na baczności:)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij im list ze zdjęciem albo rysunkiem zegarka :). Mary na pewno by się ucieszyła przy odbiorze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, tylko wysyłka drogawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedawałem iphona, biżuterie, czy inne droższe rzeczy, to również dostałem takie wiadomości, więc polują na wszystko. Uważajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też przychodziły takie maile ale nie rozumiem za bardzo na co tu uważać? Czytałem gdzieś jak oni działają ale przecież oczywistym jest że nikt przy zdrowych zmysłach nie wyśle towaru puki pieniądze fizycznie nie wejdą na konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też przychodziły takie maile ale nie rozumiem za bardzo na co tu uważać? Czytałem gdzieś jak oni działają ale przecież oczywistym jest że nikt przy zdrowych zmysłach nie wyśle towaru puki pieniądze fizycznie nie wejdą na konto.

niestety tak jest

clu to chce tracking aby odblokowac przelew na fałszywej stronie banku


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie ostatnio nawet pisała jakaś babeczka na whatsappie. Dodam, że ogłoszenie wisiało na OLX a ona była z Nigerii albo Kambodży (już nie pamiętam...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że jak podasz im swoje dane to upierają się przelew poszedł i że masz im wysłać paczkę itd. Gdzieś w necie ktoś opisywał sytuacje że już go tak nękali i wręcz grozili krokami prawnymi że się wkurzył,  wyszedł na osiedlowy trawnik, nazbierał psich gówien i po prostu im to wysłał. Maile przychodzą głównie z Allegro z przejętych kont wiec ja takie sprawy odrazu zgłaszam do administratora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym uważał z podawaniem adresu mailowego bo raz odmówiłem sprzedaży i dwa tygodnie moją skrzynkę zalewał spam i w dość sporych ilościach


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyczy się do zarówno zegarków, jak i motoryzacji. kolejną plagą są ukraińcy, którzy dzwonią chyba tylko żeby pogadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.