Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartscotland

Rolex Cosmograph Daytona

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam zegarek Rolex Cosmograph sa widoczne slady uzytkowania zegarek nie jest nowy niemam zbyt wiele info na jego temat,wiek i cene takiego modelu czy ktos moglby mi podpowiedziec mniejwiecej ile moge sie za niego ewentualnie spodziewac?oraz czy mogzna go srzedac w uk legalnie....

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d21552409d0b5376ed6233822805c127.gif

 

Mysle ze zegarek jest wart

 

f053bfd171f41e651df51ecc52024509.jpg


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fot


irekm{ Moze kiedys(w co watpie) ktos ci da potrzymac rolexa prawdziwego przez chwile to ci przejdzie

post-96446-0-06741500-1488948241_thumb.jpg

post-96446-0-75043000-1488948252_thumb.jpg

post-96446-0-21281000-1488948270_thumb.jpg

post-96446-0-79577300-1488948285_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby stan. Myślę, że Irek przepłaciłby co najmniej dziewieć zer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi przyjacielu bartscotland.

Nie chcę być złośliwy

Ale widzę oznaczenia B na uszach?

To troszkę źle bo rolek tak oznacza bransoletki bicolor. Oraz nigdy nie graweruje deklow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby stan. Myślę, że Irek przepłaciłby co najmniej dziewieć zer.

tak widac ze ma kilka ladnych lat za soba....nie licze nawet ze zarobie na nim chcialbym znac jego [rzyblizona cene....chodzilem po zegarmistrzach antykwariatach nikt tutaj w szkocji niechce wycenic mi go zanim go pokazalem odmawiali mi...dlatego tez niewiem czy handel nimi jest tu legalany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Irekm przypuszczam nie jednego rolka w życiu widział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 mozna jasniej jestem zielony wtym (B) tak dokladnie ma nabite literke  B po obu stronach.

przypuszczam ze to pierwszy i ostatni taki zegarek w moim posiadaniu

chyba tyle co mu google pokazaly;)  bo jak by widzial to by napisal konkretnie ze warty 5zl czy 20zl a pan irek pokazal sume istniejaca w jego swiecie i z jego rolexami ale mnie bardziej interesuje ten stary lekko zajechany zegarek co na fot.tylko i wylacznie tutaj jestem zeby dowiedziec sie czegos onim od ludzi co maja otym pojecie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To serio. To podróbka. Sprzedaż podróbek jest nielegalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To serio. To podróbka. Sprzedaż podróbek jest nielegalna.

dzieki za konkretna odpowiedz o ile jest prawdziwa...zegarek do szafy chyba ze bedzie okazja to zlamie prawo...dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest podróbka. Skad w Tobie przekonanie że mógłby być oryginalny? Znalazłeś go w ekskluzywnym kiblu? A może leżał na parkingu koło drogiego auta i tak Ci się skojarzyło :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....chodzilem po zegarmistrzach antykwariatach nikt tutaj w szkocji niechce wycenic mi go zanim go pokazalem odmawiali mi...dlatego tez niewiem czy handel nimi jest tu legalany...

 

Bueheheheh - matko z córą. Handel podróbką jest nielegalny a ty naprawdę o tym nie wiesz? Kurde aż nie mogę się powstrzymać by troszkę podrzeć łacha :D W dodatku to chyba kwarc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwić że nas później nie chcą na wyspach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Buj dis korwa dzenuine original rolex korva!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbka i to byle jaka WARTOŚCI ZEROWEJ !

 

 

Ustawa Prawo własności przemysłowej 

Art. 305. 1. Kto, w celu wprowadzenia do obrotu, oznacza towary podrobionym znakiem towarowym, zarejestrowanym znakiem towarowym, którego nie ma prawa używać lub dokonuje obrotu towarami oznaczonymi takimi znakami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

2. W wypadku mniejszej wagi, sprawca przestępstwa określonego w ust. 1 podlega grzywnie.


3. Jeżeli sprawca uczynił sobie z popełnienia przestępstwa określonego w ust. 1 stałe źródło dochodu albo dopuszcza się tego przestępstwa w stosunku do towaru o znacznej wartości, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartscotland, w pierwszym poście nie zapodałeś zdjęcia, więc odpowiedź ze szklaną kulą była jak najbardziej na miejscu.


Pozdrawiam

TomeK (Teston)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak widac ze ma kilka ladnych lat za soba....nie licze nawet ze zarobie na nim chcialbym znac jego [rzyblizona cene....chodzilem po zegarmistrzach antykwariatach nikt tutaj w szkocji niechce wycenic mi go zanim go pokazalem odmawiali mi...dlatego tez niewiem czy handel nimi jest tu legalany...

Daytona 6241 jest dosyć cennym i rzadkim zegarkiem ,dlatego niewielu z nas miało okazje go potrzymać.Nie dziwie się ,że w Szkocji nikt go nie chciał,gdyż taki zegarek kosztuje równowartość domu,a Szkoci słyną ze skąpstwa.,Najlepiej sprzedaż takiego zegarka zlecić renomowanemu domowi aukcyjnemu Chrystie's ,albo Sotheby's, .Lokalny antykwariusz jest za cienki w uszach na tak poważny deal dlatego odmawiali Ci zanim go pokazałeś.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez alex_k
      Sprzedam:
       
      Rolex Explorer II ref. 226570 black dial
       
      Zegarek kupiony przeze mnie w salonie W. Kruk 7/10/2022 roku. Zegarek noszony wyjątkowo sporadycznie, nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu. Nie widzę na nim właściwie śladów użytkowania, ale jeśli są to minimalne - być może ktoś bardziej dokładny przy oględzinach coś znajdzie. W skali forumowej oceniłbym 9/10.  Zdjęcia są nieobrabiane poza usunięciem numeru seryjnego, część zdjęć robiona w 50MP i na zbliżeniu widać trochę pojedynczych drobinek kurzu, na żywo ich nie dostrzegłem. W razie potrzeby podeślę więcej zdjęć na maila.
       
      Odbiór osobisty Śląsk, Małopolska. 
       
      Pełny zestaw z dowodem zakupu, jak na załączonych zdjęciach. 
       
      Cena 46 500  44 500 zł.

















    • Przez Lewy91
      Dzień dobry,
       
      Jak w tytule, kupię nowe Pepsi na oyster , może być w stanie Like New. Rozważę również Sprite na oyster. 
    • Przez karol1302
      Cześć,
      na sprzedaż zegarek Rolex Sea-Dweller 4000 116600 z prywatnej kolekcji.
      Drugi właściciel, zegarek w pełnym sklepowym komplecie, nigdy nie polerowany i nigdy nie serwisowany.
      Zegarek nosi normalne ślady użytkowania, jednak jest jednym z wielu, stąd jego stan określam spokojnie na 8 w skali forumowej.
      Zegarek na punktualnym chodzie około 1 s odchylenia.
       
      Cena 67 tyś, wysyłka lub odbiór zgodnie z dyspozycjami kupującego.














    • Gość Bronzo
      Przez Gość Bronzo
      Sprzedam mój prywatny zegarek Rolex Submariner ref. 16610 z końcówki produkcji z 2009 roku.
      Stan 8/10 (bardzo dobry). Wygląda pięknie, jedynie ma niewielkie rysy na bransolecie, ale zdjęcia nie oddają tego jak ładnie prezentuje się na żywo.
      Model aluminiowy, jeden z najlepszych referencji. Zegarek kupiony na chrono24 w kwietniu 2022 przeze mnie.  Mechanizm na prawidłowym chodzie (zmierzone +2s). Ostatni serwis w 2019 roku. Sprzedaję pełen komplet z dokumentacją, broszurami oraz dodatkowymi przedmiotami jak kotwica, kalendarz, plastikowy ochraniacz na bezel. Zegarek do obejrzenia w Warszawie lub Poznaniu.
      Ze względu na wartość i to, że przedmiot jest używany to nie wysyłam zegarka a możliwy jest jedynie odbiór osobisty. 
      Cena 55 000 PLN 51 000 PLN
       







    • Przez cryuff
      Witam, szukam Rolex'a Datejust 36 Two Tone. Najlepiej Fluted Bezel + Jubilee + Pełny set.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.