Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Forumowy zegarek " kostka " a la JLC Reverso

Rekomendowane odpowiedzi

Ładniejszy bez podziałki, ale praktyczniejszy i dużo bardziej czytelny z podziałką... I weź tu człowieku dokonaj właściwego wyboru...

 

Ps. A co z klasyczną wersją? Na czym stanęło?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona powiedziała że z podziałką A ja się słucham żony

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniejszy bez podziałki, ale praktyczniejszy i dużo bardziej praktyczny z podziałką... I weź tu człowieku dokonaj właściwego wyboru...

 

Ps. A co z klasyczną wersją? Na czym stanęło?

 

Zapomniałeś wspomnieć o praktyczności tego rozwiązania :D ;-)

Barok się nie przyjął - a dla 15 osób nie będę produkował zegarków. Może na zakonczenie serii jak się przyzwoita ilość chętnych zgłosi zaszaleję i zrobię kilka zegarków tak jak mi się to widzi czyli z owalem.

Pracuję jeszcze nad wersją modernistyczną lub jak kto woli Art-deco, czyli bez rzymianek i z jasną tarczą i to na razie tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korciło mnie, aby wpisać że podziałka praktyczna ale jak się przyjrzałem to stwierdziłem, że da ona jednoznaczność co do położenia godzin na tarczy (a to imo niepotrzebne) i poprawi odczyt minut w rogach, bo np między 2 a 4 godziną to wskazówka minutowa i tak zakryje tyle, że dokładny czas można będzie podać +/-.

 

Natomiast za brakiem podziałki była czystość/estetyka tarczy i ewentualna jakość druku na takiej fakturze tarczy (chyba, że to w ogóle nie będzie problemem i jakość będzie bdb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, z podziałka czy bez podtrzymuję, że zeinteresowany będę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś wspomnieć o praktyczności tego rozwiązania :D ;-)

Barok się nie przyjął - a dla 15 osób nie będę produkował zegarków. Może na zakonczenie serii jak się przyzwoita ilość chętnych zgłosi zaszaleję i zrobię kilka zegarków tak jak mi się to widzi czyli z owalem.

Pracuję jeszcze nad wersją modernistyczną lub jak kto woli Art-deco, czyli bez rzymianek i z jasną tarczą i to na razie tyle.

 

Hihi, już poprawiłem :D Miało być o czytelności rozwiązania z podziałką, tylko się zakręciłem ;)

 

Hmmm, czyli muszę przemyśleć tę wersję, bo poważniej myślałem o barokowej.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hihi, już poprawiłem :D Miało być o czytelności rozwiązania z podziałką, tylko się zakręciłem ;)

 

Hmmm, czyli muszę przemyśleć tę wersję, bo poważniej myślałem o barokowej.

 

 

Wersja klasyczna będzie tak różna od sporta i niebieskiego (które przecież już się mocno między sobą różnią), że rozważałbym zakup obu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam, ale nie wiadomo, czy powstanie wersja klasyczna.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś wspomnieć o praktyczności tego rozwiązania :D ;-)

Barok się nie przyjął - a dla 15 osób nie będę produkował zegarków. Może na zakonczenie serii jak się przyzwoita ilość chętnych zgłosi zaszaleję i zrobię kilka zegarków tak jak mi się to widzi czyli z owalem.

Pracuję jeszcze nad wersją modernistyczną lub jak kto woli Art-deco, czyli bez rzymianek i z jasną tarczą i to na razie tyle.

I cały misterny plan posiadania klasycznej kostki w czarnej tarczy wylądował. :(

 

Co się dziś dzieje z „młodzieżą”, że klasyka się nie broni? Jak nie rurki zamiast spodni, to trampki do garnituru.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpienia starego Wertera... ;) Zegarek nie pasujący mi zupełnie do niczego i do tego kostka za którymi nie przepadam, ale projekt fajny. Zmieniłbym tylko jednak ten nieszczęsny rozmiar bo rączka mała, a i zaokrąglone wskazówki budzą wątpliwości. Z podziałką lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta testowana wczoraj na nadgarstku koleżanki 15cm w łapce czyli kobiecy standard i mocno się zdziwiłem ale też fajnie leżał :-) także pełnoprawny UNISEX, także ten tego odszczekuję to co pisałem wcześniej, że dla nadgarstków od 17cm - to bullshit.

Martwi mnie tylko, że zdjęcia mocno przekłamują t jaki ten zegarek faktycznie jest. Nie sugerujcie się nimi za bardzo. Będę na 90% na targach Łódzkich we Wrześniu więc jak ktoś ciekawy konfrontacji w realu to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie tylko, że zdjęcia mocno przekłamują t jaki ten zegarek faktycznie jest.

Wez go ogniskową 50mm+ (FF) potraktuj i wyjdzie taki, jaki jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar uniwersalny, powinien dobrze leżeć na większości nadgarstków. Zdecydowanie bym wybrał wersję bez podzialki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar jest spoko. To nie ma być elegancki garniturowiec,ale zdaje się kostka edc. Więc jest dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie to wygląda. Po głębszym zastanowieniu wolę wersję z podziałką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wersja art-deco świetna. Minimalistyczny design. Tylko czy narożniki kostki nie są zbyt puste? Styl art-deco daje duże możliwości, może jakieś motywy w narożnikach?


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wersja art-deco świetna. Minimalistyczny design. Tylko czy narożniki kostki nie są zbyt puste? Styl art-deco daje duże możliwości, może jakieś motywy w narożnikach?

lilie? ;-) wydaje mi sie ze jak cos tam dodamy to tylko popsujemy ten nieprzeładowany design

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze poproszę o nakładane słoneczko i cyfry...

Byłaby petarda :D


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lilie? ;-) wydaje mi sie ze jak cos tam dodamy to tylko popsujemy ten nieprzeładowany design

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

 

A możesz przygotować jakaś próbna wizualizację z motywami?


Na świecie są tylko 10 rodzaje ludzi. Ci co znają system dwójkowy i ci co go nie znają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.