Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Forumowy zegarek " kostka " a la JLC Reverso

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin - nie wiem czy tylko ja nie widzę ale Twoje zdjecia- wizualizacje nie są już widoczne

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/145303-forumowy-zegarek-kostka-a-la-jlc-reverso/page-31?do=findComment&comment=2250996

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, hosting coś popier...ze ścieżkami dostępu, bo zdjęcia tam nadal są ale pozmieniali ścieżki dostępu. Popsuli linkowania tym sposobem pewnie milionom ludzi.

Aktualne wymiary zegarka są na stronie www.

Z postimage.org zmienili sobie adres na postimage.cc i co im zrobimy ? Wszystkie moje zdjęcia przez dobre 2-3 lata linkowane przestały się wyświetlać. Ja już nie wiem na jakim hostingu można polegać, każdy jeden odwala jakiś numer po pewnym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro VC ma oficjalną stronę, to możesz gdzieś pod tą domeną stworzyć miejsce na takie zdjęcia.

Nie musi wcale być widoczne na stronie VC jako galeria, tylko ukryte w czeluściach, a dostęp jedynie po linku.

 

To w końcu 20, czy 21?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro VC ma oficjalną stronę, to możesz gdzieś pod tą domeną stworzyć miejsce na takie zdjęcia.

Nie musi wcale być widoczne na stronie VC jako galeria, tylko ukryte w czeluściach, a dostęp jedynie po linku.

 

To w końcu 20, czy 21?

 

No 21!!, lepiej pasowały proporcje pod uszy i koperte 31mm. Co z resztą widzicie na wizualizacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek 21 mm? To chyba będzie mały zegarek z ogromnym paskiem  :wacko:

Przy szerokości koperty 31 mm to pasek 20mm to max moim zdaniem a nawet bym sie zastanawiał nad 18 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek 21 mm? To chyba będzie mały zegarek z ogromnym paskiem  :wacko:

Przy szerokości koperty 31 mm to pasek 20mm to max moim zdaniem a nawet bym sie zastanawiał nad 18 mm

 

Jakoś na wizualizacjach się podoba a nagle jak zaczynają cyferki w głowie kołować to przestaje się podobać :-) , lepiej odrzucić myślenie o designie poprzez liczby i schematy bo to zapędza w kozi róg. Szczególnie że kostki rządzą się swoimi odrębnymi prawami.

po lewej stary wydruk 30x48 ( pasek 20) po prawej ostateczny 31x49 ( pasek 21)839a30e5afa27305432a0b270751b672.jpg

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Jezusie jaki szeroki! :D  :D  :D  :D  :D  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mały-biały :(

Milimetr tu, milimetr tam i zrobiło się dla mnie zbyt modnie.

Ale życzę milej zabawy reszcie :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakoś na wizualizacjach się podoba a nagle jak zaczynają cyferki w głowie kołować to przestaje się podobać :-) , lepiej odrzucić myślenie o designie poprzez liczby i schematy bo to zapędza w kozi róg. Szczególnie że kostki rządzą się swoimi odrębnymi prawami.

po lewej stary wydruk 30x48 ( pasek 20) po prawej ostateczny 31x49 ( pasek 21)

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

 

Czy gdyby rozmiar był 32x50 to dalbyś pasek 22 mm? 

Te wydruki niestety niwiele dają realnego wyobrażenia ale ok. 

Przy innych kopertach byłbym za 21mm przy tym kształcie i rozmiarze te 21mm  jest dla mnie dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, 21 mm w uszach, jak już kiedyś pisałem przy okazji innego zegarka VC jest dziwne, a przede wszystkim (przepraszam za kolokwializm) upierdliwe przy poszukiwaniach paska na zmianę...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam upierdliwe, 21 to standardowy rozmiar wielu marek obecnie. Bardzo często spotykany w eleganckich zegarkach.

Cieszcie się, że nie zaprojektowałem paska zintegrowanego z kopertą jak Cartier...bo wtedy to tylko oryginalny za 2000zl albo robiony u Filipa za 400zl :D

Być może uda się zrobić już prototyp w stali na koniec Września i chętni będą mogli przymierzyć na targach w Łodzi.


Musicie mi zaufać, stękałem z Michałem nad tą kopertą bardzo długo, rozmiary i konfiguracje testowałem różne i to co osiągnęliśmy jest naprawdę bardzo proporcjonalne, płynne, nic nie razi itd. 21mm było podyktowane nie tym aby komuś życie utrudniać ale proporcjami. I nie jest tak że przy 32mm i 50mm byłoby 22mm w uszach, zupełnie nie taki przelicznik.

Jeśli komuś bardziej się podoba wersja biała to sorry to nie jest projekt dla niego niech sobie kupi Festinę tam też o proporcjach nie wiele wiedzą, te schody przy uszach, złe ścięcie uszu. To są detale które długo dopracowywaliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Cieszymy się. Klawo jak cholera Egon!


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba czarny sport ale i srebrny jest ciekawy. To dwa różne zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Świetnie wygląda model z cyframi rzymskimi i niebieska tarczą i równie świetnie projekt art-deco z ciemną tarczą i cyframi arabskimi. Jak dla mnie idealnym połączeniem byłaby ciemna tarcza, indeksy rzymskie plus koperta ze stali jak w wersji niebieskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... ten srebrny wierci dziurę w brzuchu :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech to!

 

Kiedy zapisy? :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja avangarde moderna, tarcza srebrno granatowa, która to tarcza? Wydaje mi się, że to chyba pomyłka?

 

Już wystartowały na stronie www.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja avangarde moderna, tarcza srebrno granatowa, która to tarcza? Wydaje mi się, że to chyba pomyłka?

 

 

 

 

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie osobnych zapisow na zegarek na forum?

Czy zegarki beda mialy numery limitacji czy tylko informacje, ze limitacja jest do 100 sztuk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.