Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Forumowy zegarek " kostka " a la JLC Reverso

Rekomendowane odpowiedzi

No i teraz, to już mętlik w głowie mam. Do tej pory „po cichu” kibicowałem czarno-czerwonemu sportowi. Teraz jednak kieruję się, co raz bardziej ku wersji moderne czarno-grafitowej. Trudno będzie podjąć decyzję ostateczną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak idą zapisy, mam nadzieję panowie że przy tak ciekawym projekcie i w sumie niewielkiej ilości migiem zejdą przynajmniej rzymianki. Wyjątkowej urody zegarki myślę że to będzie powtórka VISa. Trzymam za słowo że to będzie limitka po 100 pcs.Jak zwykle przypominam się o wersji złotej, może się kiedyś takowej doczekam.

Jeszcze tylko pytanko do Marcina, luma będzie taka jak w uprising? Pozdrawiam Jardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapisy idą kiepsko bo ludzie nie potrafią sobie wyobrazić tego zegarka na nadgarstku. Prototyp myślę, trochę ruszy sprawę. Pewnie to jeden z tych projektów który wielu doceni dopiero w momencie gdy już nie będzie dostępny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że czekam w napięciu na prototyp z niebieską tarczą, ponieważ jestem bardzo zainteresowany tą wersją, a nie jestem pewien, czy zegarek nie będzie dla mnie zbyt duży...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że czekam w napięciu na prototyp z niebieską tarczą, ponieważ jestem bardzo zainteresowany tą wersją, a nie jestem pewien, czy zegarek nie będzie dla mnie zbyt duży...

 

Na razie osoby które go widziały opiniowały, że jest "za mały" i jak tu żyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie nadgarstki miały te osoby?


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie nadgarstki miały te osoby?

 

powyżej 18cm na pewno. Ale tu nie o to chodzi....jak ktoś nigdy nie wyszedł poza koło na nadgarstku to zawsze będzie mu się kostka wydawała mniejsza. Wydruk jest w grafitowym plastiku co też optycznie pomniejsza, gdy zegarek będzie w stali to zupełnie inaczej będzie się odbierało jego wymiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Super to wygląda, gratki  :) Pasek to ori? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Najprawdziwszy :wub:

Jak się układa ten zegarek na nadgarstku? Wygodny jest? To "nieco ponad 18 cm" w nadgarstku to ile dokładnie?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam :D

 

Nadgarstek nieco ponad 18cm

 

:lol:


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się układa ten zegarek na nadgarstku? Wygodny jest? To "nieco ponad 18 cm" w nadgarstku to ile dokładnie?  :D

 

To jest wydruk na kolorowej drukarce w skali 1:1 ;)

 

Druknalem sobie zeby lepiej sobie wyobrazic jak to bedzie wygladalo na zywo

 

Jeszcze grafitowy:

 

42896564135_529ef14a17_z.jpg2018-08-02_11-05-14 by muchacho86, on Flickr

 

QV, jedna uwaga z mojej strony, napisy na tarczy sa kompletnie niewidoczne na zywo, czcionka jest zbyt mala :(


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

To jest wydruk na kolorowej drukarce w skali 1:1 ;)

 

Druknalem sobie zeby lepiej sobie wyobrazic jak to bedzie wygladalo na zywo

 

Jeszcze grafitowy:

 

2018-08-02_11-05-14 by muchacho86, on Flickr

 

QV, jedna uwaga z mojej strony, napisy na tarczy sa kompletnie niewidoczne na zywo, czcionka jest zbyt mala :(

To by wyjaśniało kolorystykę zdjęć, która wydała mi się ...lekko podejrzana  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie Panowie fantazje....

Szacun

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze. Teraz przynajmniej wiadomo jak to na ręce wygląda.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to kobieta musi być obwieszona złotem ? :D

ja tez bylbym zainteresowany zlota wersja. Wezme dwie sztuki. Prosze o strone gdzie mozna poznac szczegoly techniczne.

a to kobieta musi być obwieszona złotem ? :D

ja tez bylbym zainteresowany zlota wersja. Wezme dwie sztuki. Prosze o strone gdzie mozna poznac szczegoly techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnej złotej wersji nie będzie. Jeśli już to pozłacana ale to może kiedyś.

Odpadła przecież w głosowaniu.

Co do napisów to już kiedyś tłumaczyłem przy okazji innych projektow ze drukarki nie mają takiej rozdzielczosci aby pokazac realną jakosc wydruków. Pozdrawiam z Malty :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do napisów to już kiedyś tłumaczyłem przy okazji innych projektow ze drukarki nie mają takiej rozdzielczosci aby pokazac realną jakosc wydruków. Pozdrawiam z Malty :-)

 

No tego nie musisz mi tłumaczyć, akurat na tym sie znam :)

 

Rodzielczość w druku to jedno, rozmiar samej czcionki do drugie. Napisy na dole tarczy mają mniej niz 1mm wysokości, obawiam sie, ze bez lupy nic tam nie zobaczysz.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sample tarcz do Chronoraf WZ.1 " Satelita" , Avantgarde Moderne ( srebrna i czarna ) oraz Avantgarde Mecanique ( niebieska, opalizująca ). Wyjaśnienie: Tarcza do Chronografu WZ.1 oraz srebrna wersja tarczy Avantgarde Moderne są ostateczne i zaakceptowana do produkcji. Czarna tarcza Avantgarde Moderne będzie miała poprawiony kolisty szlif na zewnętrznej warstwie, będzie bardziej błyszczący i widoczny podbnie jak widać to w wersji srebrnej. Niebieska tarcza Avantgarde Mecanique ma ostateczny kolor, wyszedł naprawdę pięknie, w zależności od padania światła tarcza zmienia kolor z ciemno-granatowego do błękitnego. Poprawie ulegnie nakładane polerowane logo oraz kwestia zasadnicza czyli kanapka 1f642.png:-) Ta tarcza powinna mieć zagłębione indeksy rzymskie a ich nie ma. Co nie znaczy, że tak wygląda źle. Dostawca źle przeczytał rys techniczny. Brakuje w zestawie jeszcze sampla czarno-czerwonej tarczy Avantgarde Sport, która również będzie 2-warstwowa. Pokażemy ją jak będzie gotowa w ciągu ok 2-3 tygodni.

 

blck1.jpg

blck2.jpg

blv1.jpg

blv2.jpg

blv3.jpg

silv1.jpg

silv2.jpg

silv3.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ogólnie spoko, ale ta czcionka na dole imo slabo wyglada, jak prosto z corela, kojarzy mi się sie z kiepskimi projektami reklam.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ogólnie spoko, ale ta czcionka na dole imo slabo wyglada, jak prosto z corela, kojarzy mi się sie z kiepskimi projektami reklam.

 

Jaka czcionka na dole, precyzyjnie poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avantgarde


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.