Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Forumowy zegarek " kostka " a la JLC Reverso

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież i tak można zwrócić zawsze jak nie przypasuje. Nie chcę tutaj nagabywać Was bo wiadomo, każdy może powiedzieć, że jestem niewiarygodny ale naprawdę za 1200zł uważam, że to grzech nie wziąć. Muszę parę rzeczy poprawić np. chińczyk kompletnie olał wykończenie wnętrza koperty ( przestrzeni wokół tarczy ) ale już dałem dyspozycję wypolerowania tego. Zegarek ma 9,6mm naprawdę nie jest gruby, to tylko kwestia zdjęć im bliższe tym grubszy wydaje się zegarek. Za ok 2 dni mają mi wysłać wersje z rzymiankami....myślę, że będą kompletnie inny charakter miały.

Jak na razie czarna u mnie wygrała na nadgarstku ze srebrną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak można zwrócić zawsze jak nie przypasuje. Nie chcę tutaj nagabywać Was bo wiadomo, każdy może powiedzieć, że jestem niewiarygodny ale naprawdę za 1200zł uważam, że to grzech nie wziąć. Muszę parę rzeczy poprawić np. chińczyk kompletnie olał wykończenie wnętrza koperty ( przestrzeni wokół tarczy ) ale już dałem dyspozycję wypolerowania tego. Zegarek ma 9,6mm naprawdę nie jest gruby, to tylko kwestia zdjęć im bliższe tym grubszy wydaje się zegarek. Za ok 2 dni mają mi wysłać wersje z rzymiankami....myślę, że będą kompletnie inny charakter miały.

Jak na razie czarna u mnie wygrała na nadgarstku ze srebrną.

 

Czekam na tą rzymiankę - fotki mogę porobić jakby była potrzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy okazji zapytam o obsługę pozakupową. Czy zamawiasz nadmiar takich elementów jak np. szkło? W przypadku kostki zegarmistrz może mieć trudności z dobraniem odpowieniego zamiennika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, a mógłbyś pokazać jeszcze foto jasnego z bliższej odległości? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Przy okazji zapytam o obsługę pozakupową. Czy zamawiasz nadmiar takich elementów jak np. szkło? W przypadku kostki zegarmistrz może mieć trudności z dobraniem odpowieniego zamiennika.

Są, nawet tu na forum fachowcy którzy dorobią Ci każde szkło ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są, nawet tu na forum fachowcy którzy dorobią Ci każde szkło ;)

 

Nie wiem czy każde, ale akurat w tym zegarku jest płaskie i dorobienie jest dziecinie proste. Tak czy inaczej mam zawsze w zapasie 2-3 koperty ze szkłami, ale praktyka pokazuje, że prawie nigdy się nie przydają. Stłuczenie czy zarysowanie szafiru zdarza się niezmiernie rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego koperty nie są z białego złota? Przy tej cenie nikt by nie narzekał że są za wysokie :P


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyszło :) Natomiast jakbym miał marudzić... no trochę gruba i mało delikatna jest ta koperta...


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Biały i czarny mi podoba się najbardziej. Nosiłbym tą kostkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sztabka srebra na nadgarstku, wbrew mitologii branżowej bardzo męska. Nie schodzi mi z nadgarstka :-) Mam znacznie więcej funu z tego zegarka niż z Arctowskich. Być może puszczę prototypy w obieg forumowiczom do testów aby każdy się przekonał, że zegarek jest mega wygodny i jego grubość jest problemem fotograficznym a nie użytkowym. Podobny problem jest z PAN-AFRICA, na zdjęciach chropowata tarcza wychodzi " tak sobie" na żywo na targach zegarek zgarnął same pozytywne opinie, na żywo wygląda to zupełnie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Pierwszy na testy się zapisuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie byłyby puszczone w obieg, a ta pseudolista miała by znaczenie to ustawiam się w kolejce :D Ogólnie niby nie mój styl, bez daty do tego, ale podoba mi się mocno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można by zrobić tak jak Gerlachy robią, tydzień u każdego i wysyłasz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja również chętnie bym go obmacał :D 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki test to świetny pomysł, wchodzę w to (jeśli oczywiście dojdzie do skutku) ale tydzień u jednej osoby to za długo. 2 dni i puszczasz dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie bym pomacał. Mimo, że poszło zupełnie innym torem niż było zakładane na początku, to w tych "art-deco" jest coś przyciągającego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki test to świetny pomysł, wchodzę w to (jeśli oczywiście dojdzie do skutku) ale tydzień u jednej osoby to za długo. 2 dni i puszczasz dalej.

 

Dokładnie max 3 dni u każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Super! :) Trzy dni to dobry pomysł, więcej ludzi będzie miało szansę zobaczyć zegarek.

Tutaj robimy listę? Czy przenieść do innego wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobimy osobny temat z listą chętnych do oglądania, oczywiście będą to mogły być tylko osoby które są dobrze znane na forum i do których mam zaufanie. Na razie tylko takie się wypowiadają więc będzie ok. Poczekajmy spokojnie parę dni na pozostałe 2 wersje, wtedy zadecyduję które pójdą w " świat "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.