Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Forumowy zegarek " kostka " a la JLC Reverso

Rekomendowane odpowiedzi

W militarnym stylu... :rolleyes:

...w sam raz do klasycznej kostki  ;)

 

Myślę, że na skórzanym pasku będzie jej lepiej  :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w sam raz do klasycznej kostki ;)

 

Myślę, że na skórzanym pasku będzie jej lepiej :)

Zdecydowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie to konserwy, zero łamania konwenansów. Ponieważ ziutek i mirek robią tak to ja też robię tak. Cordura to w tym przypadku odformalizowanie tego zegarka, zamierzony zabieg. Nie chciałem tworzyć zegarka pod garnitur !

Wyrzućcie z głowy przeświadczenie wbite Wam przez lata, że prostokątny zegarek jest z zasady garniturowy. To zegarek bardziej sportowy! tak jak Reverso! było odwracalne aby chronić zegarek przed uszkodzeniami które nie powstają w biurze tylko przy pracy, sporcie itd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie :)

To już tak naprawde kwestia gustu. A o gustach o ile można rozmawiać, o tyle w tym przypadku (paska do zegaka) nie ma sensu wiekszego, bo w końcu to tylko pasek. Co za problem go sobie zmienić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już tak naprawde kwestia gustu. A o gustach o ile można rozmawiać, o tyle w tym przypadku (paska do zegaka) nie ma sensu wiekszego, bo w końcu to tylko pasek. Co za problem go sobie zmienić.

Nie ma problemu, ale chciałem przedstawić swój gust :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jako konserwa wolałbym ją na skórzanym pasku :D Ogólnie nie przepadam za paskami z cordury, za to jestem ciekaw jak będzie wyglądała ta kostka na NATO ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby ten wędrujący po ludziach jest sportowy, a kto myśli inaczej to konserwa? :o

Mówcie mi beton, ale znam mnóstwo zegarków bardziej sportowych.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby ten wędrujący po ludziach jest sportowy, a kto myśli inaczej to konserwa? :o

Mówcie mi beton, ale znam mnóstwo zegarków bardziej sportowych.

Tak tak. Też mi wmawiają, że trampki do garniaka są spoko...

 

Dla mnie wersja czarna i srebrna zdecydowanie pasują do skórzanego paska. Nawiązują do stylistyki lat 20tych poprzedniego stulecia. Wtedy gentelmeni raczej nie nosili t-shirtow do marynarek

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje następujący kompromis, może w zestawie uda się za dodatkową opłatą dorzucić dedykowany pasek skórzany? Chętnie bym dopłacił za taką możliwość, a z tego co piszą koledzy więcej osób jest zainteresowanych zmiana paska na hmmmm mniej sportowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu mieszać i robić dodatkowych opcji. Każdy, jeśli zechce, może sobie sam "zadedykować" pasek według własnych upodobań.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka zdjęć :)

4Xi3C83.jpg

39mudgT.jpg

s3NxvD6.jpg
 

KxALOv0.jpg

 

6YFuHiz.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne :) Zrobiłem tylko kilka fotek, później cyknę więcej i jeśli nie masz nic przeciwko to pobawię się z różnymi paskami (na marginesie, uszy mają już kilka śladów po wymianie).

 

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, dobrze leży na moim małym nadgarstku, a byłem przekonany, że koperta będzie za gruba i za duża - jest jak najbardziej ok (no dobra, trochę mniejsza mogłaby być)  ;) Tarcza robi robotę :D Natomiast pasek... znasz moje zdanie  :P 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie dobre fotki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ^_^ 

 

UcLfFgd.jpg

 

Bo106aI.jpg

 

8var2zD.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Extra fotki Krzysztof! :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! ^_^ Jutro będzie więcej ;) 

 

Po całym dniu noszenia muszę przyznać, że spodobała mi się ta kostka. Tarcza jest perfekcyjna, wskazówki pasują do niej idealnie, szlif ją ożywia, a kolor sekundnika fajnie przełamuje kolorystykę. Ogólnie tarcza ma w sobie coś Bauhausowego.

 

Wielkość koperty oczywiście wpisuje się w dzisiejsze standardy, ale osobiście preferowałbym gdyby była trochę mniejsza i możliwie cieńsza. Zegarek jednak zaskakująco dobrze leży na mniejszym nadgarstku. Sporą zaletą jest umiejscowienie teleskopów, nie ma widocznej przerwy między kopertą a paskiem - duży plus. Zdaje sobie sprawę, że zakręcana koronka może sprawiać problemy przy tym mechanizmie, ale przyznam, że podoba mi się takie zabezpieczenie. Szkoda, że zniknie w finalnej wersji. Natomiast rozmiar i wygląd koronki idealnie pasują do całości :) 

 

Przyjemnym smaczkiem byłby logotyp VC na mechanizmie  ;) 

 

Wbrew temu co pisze Marcin, uważam że ta kostka nie jest sportowa - nie zrozumcie mnie źle, można założyć ją do prawie każdego stroju, jednak moim zdaniem nie pasuje do niej określenie "sportowy". Patrząc na ten zegarek myślę prędzej o tweedowej marynarce czy jeansowej koszuli niż o butach do biegania. Oczywiście z innym paskiem :P

 

Myślę, że przy dobrej reklamie projekt może trafić w gusta młodych designerów i szeroko pojętego świata hipsterów ;)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest jednak bardziej elegancki zegarek... Nie ma co. Osobiście wersję ze srebrną, albo niebieską tarczą widzę na brązowym pasku "vintage" i wtedy do "sportowej" koszuli na co dzień jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jutro porobię zdjęcia na innych paskach :)


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej zdjęć :)

 

qqzYpLC.jpg

 

L1kXgqV.jpg

 

gMYf57R.jpg

 

iWUkvdQ.jpg

 

5TxqyDn.jpg

 

6pxk7iV.jpg

 

FucSeB3.jpg

 

QDH45BL.jpg

 

zvxwH8D.jpg

 

n4B4qZt.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki sanik ^_^

Tak wygląda na golasa :D

ECpc1US.jpg

N2N4W2Q.jpg

fq34Vt9.jpg

21mm w uszach skutecznie utrudnia paskowanie tej kostki, także paski przymierzałem "na sucho" ;)

qf4UZwR.jpg

yGxr9xo.jpg

2zcneWn.jpg

5Q5K4GS.jpg

fMiEV5i.jpg

hrvFxGG.jpg

yNVt55y.jpg

vhykI9R.jpg

Najbardziej podoba mi się taki zestaw i tak bym nosił ten zegarek:

8vhmq7Z.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie skóra. Może być kolorowa ale skóra

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta czarna lub czekoladowa skóra i będzie git.

Tym czerwonym vintage tropikiem wydobyłeś sportowy charakter tej kostki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.