Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Forumowy zegarek " kostka " a la JLC Reverso

Rekomendowane odpowiedzi

Części do Chronograf WZ.1 wczoraj przyjechały. Dziś wieczór próbne składanie.

Tarcze są wyprodukowane przez dostawce dla szwajcarskich marek, nie miałem już siły na szamotanie się z dostawcami z Chin kontynentalnych. Jakość na pierwszy rzut oka jest piorunująca. Na pewno to najlepiej wykonane tarcze w historii VC. Zobaczymy czy jakieś dziwne kwiatki nie wyjdą przy składaniu. Jak wszystko będzie ok to jutro lub w poniedziałek powysyłam dane do wplat końcowych.

 

Co do pozostałych wersji Avantgarde ( wersja niebieska Mecanique jest dostępna już od ręki ) to tutaj już nie jest tak wesoło....wszystkie czarne koperty od modelu Avantgarde Sport nadają się do kosza. Problem na który zwracałem uwagę dostawcy już kilka miesięcy temu został zupełnie olany. Muszę te koperty odesłać, nie wiem czy to się da poprawić. Jeśli nie to osobom zapisanym na tą wersję odeślę kasę albo dam możliwość zamiany na inną wersję to już do wyboru. Oczywiście mogą nadal na nie czekać ale zdaję sobie sprawę że cierpliwość także ma swoje granice. Moja jest już na wyczerpaniu i chętnie bym tym pieprznął w kąt. Tarcze do wersji Avantgarde moderne dostałem od starego dostawcy i nie potrafi on powtórzyć jakości z sampla, są do wywalenia moim zdaniem. Ale 2 tygodnie temu zostały te same zamówione u dostawcy swiss made ( trudno stracę na tym projekcie ) po znajomości bo normalnie trzeba by czekać 3 miesiące i za tydzień ma on je na wyprodukować od podstaw w swoich standardach i nam wyslac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspöłczuję, ale też trzymam kciuki za finalne powodzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszyscy doceniamy Twoją dbałość o jakość QV. Mimo tylu nieprzewidzianych problemów wierzę, że efekt końcowy będzie bardzo dobry i przyczyni się do jeszcze lepszej renomy marki VC. Czego szczerze życzę i czekam na dalsze, mam nadzieję bardziej optymistyczne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie Panowie!

Według mnie brązowy pasek wstrzelil się w klimat zegarka idealnie.

Udał się skubany Marcinowi baaaardzo. e1a29921b209b7b3b812f863404e7b6a.jpg

 

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzelił się jeszcze lepiej ;)

Fajnie się komponuje.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.