Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

Forumowy zegarek " kostka " a la JLC Reverso

Recommended Posts

Czyli na niebieską tarczę w "złotej" kopercie nie ma co liczyć?

Kanapka pozostała? Bo na podstawie rysunków trudno powiedzieć...

www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

I będą tylko takie wersje?

Trochę się pogubiłem.

edit: już doczytałem w drugim wątku :)

Będzie jeszcze jedna wersja.

Edited by Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Tak sobie przeczytałem poprzednią stronę i jako właściciel niespełna 17 cm nadgarstka trochę posmutniałem :(

Nie ma co sie martwic, przecież to zegarek dla jak największej liczby zainteresowanych więc będzie uniwersalny. Może Marcin podeślę próbniki koperty z drukarki 3d do przymiarki :)

Tak sobie przeczytałem poprzednią stronę i jako właściciel niespełna 17 cm nadgarstka trochę posmutniałem :(

ten kształt zegarka jest bardzo wymagający i albo zegarek będzie maciupeńki i będzie leżał na każdym nadgarstku albo w miarę współczesny i niestety minimum 17cm dla komfortu, c nie znaczy, że ktoś z mniejszym nadgarstkiem sobie go nie może kupić ale ja jestem uczciwy i mówię jak jest. Pojutrze mam dostać kolejny wydruk3d po powiększeniu o 1mm koperty. Będą zdjęcia zarówno na moim jak i narzeczonej nadgarstku ( 17cm ) i sami ocenicie.

mam nowy wydruk po poprawkach. Jest super. Będziecie zachwyceni na żywca :-) , powiększenie koperty nic nie zmieniło w komforcie ale zdecydowanie poprawi czytelność tarczy. Proporcje są teraz idealne. Porobię fotki i wrzucę.

Edited by QuadrifoglioVerde

włala, nadgarstek 18cm. Zdjęcia trochę powiększają, czymkolwie nie robione to zawsze przedmiot na fotkach jest trochę większy niż w rzeczywistości. Myślę, że pod nadgarstki 16,5cm też podejdzie. Naprawdę koperta to udany kompromis jeśli chodzi o wymiary.38e061460195b48a9dba6c7296deb6e1.jpg9563511e21a6d91fe167c33533a46fcf.jpg5830e7907ec182be7549cac12da59849.jpg753d357830e44b7c0a12824babe6852e.jpgd9cbca6b7c7b2048d62ce67b9846e323.jpg70f55e16a52d2ae6100d135b3b44620f.jpgc2bbb12d2f044e875fc153cbc897a59b.jpg611612a5df14f36763bf769b23174f09.jpg

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka

Wielki jak szuflada  :lol: 

d*pa jasiu karuzela, zrób sobie zdjęcie zegarka komórką na nadgarstku i porównaj z rzeczywistością. Każdy obiektyw przy zbliżeniach beczkuje i powiększa. Dlatego wykonałem zdjęcia także z dalszej odległości gdzie te wady optyczne już sa mniejsze.

Za duży na klasyka.

Pewnie za mały na modówkę.

Kompromis...

"Wbrew obiegowej opinii kompromis nie jest optymalnym rozwiązaniem konfliktu, ponieważ oznacza konieczność rezygnacji z części interesów każdej ze stron"

cytat z definicji tego słowa z Wikipedii.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Guest fidelio

Jak dla mnie, jednak bez podziałki :-)

Włala jest dobra  :) Jednak najbardziej podoba mi się SPORT, bo ponieważ jest to zgniły kompromis, i tej sytuacji najlepszy, więc się raczej będę pisał  :D