Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Elliasz

Łupiez pstry. Ktoś miał ? Jak długo się leczy?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie byłem u rodzinnego. Porównałem sobie również zdjęcia z tymi w sieci i rzczywiście chyba to jest to ( podejrzewam,że złapałem to na basenie czy w saunie...). rodzinny powiedział ze clotrimazol może pomóc. ale czy coś takiego wyleczy ten wybryk natury? Co z szamponami? Uzywać nadal zwykłych czy może kupić sobie coś wlasnie specjalnie do łupieżu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ma spory potencjal na forum zegarkowym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie byłem u rodzinnego. Porównałem sobie również zdjęcia z tymi w sieci i rzczywiście chyba to jest to ( podejrzewam,że złapałem to na basenie czy w saunie...). rodzinny powiedział ze clotrimazol może pomóc. ale czy coś takiego wyleczy ten wybryk natury? Co z szamponami? Uzywać nadal zwykłych czy może kupić sobie coś wlasnie specjalnie do łupieżu? 

A może do dermatologa byś uderzył.

Od łupieżu - nawet pstrego - się nie umiera, ale nic przyjemnego.

Jak napisałem na początku - proponuję wizytę u specjalisty.

Leczenie internetowe może przynieść więcej szkody niż pożytku.

HAWGH! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wolę chyba ten temat niż ten o smogu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzieleeeeee.

Idź do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już wolę chyba ten temat niż ten o smogu 

 

Zaraz znajdą się tacy, którzy udowodnią że łupież jest nieszkodliwy oraz podkreśla indywidualność.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

tez bym poszedl do dermatologa...bo po wpisaniu w google ''lupiez pstry''

wyskakuja ladne grafiki - tylko sprawa jest taka,ze jest kilka chorob skory ktore wygladaj wrecz identycznie.

- np: bielactwo

 

 

A powiedz mi..masz psa?? Pytam dlatego bo pies ktory mial pasozyty,a z ktorych rzekomo jest wyleczony moze nosic w sobie wirusy ktore wywoluja np  ropny lupiez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Przepraszam, nie chciałbym nikogo urazić, ale tak mi się nieodparcie skojarzyło:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem ,,szczęśliwym" posiadaczem dwa lata temu. Z tym,że leczyłem się u dermatologa a nie u rodzinnego. clotrimazol możesz uzywac ale to za słaby  srodek na wyleczenie łupiezu pstrego. sam używałem pityver. Zapach szczerze powiedziawszy taki sobie ale skuteczny bo wyleczył mnie z tego dziadostwa. no i trzeba sie trochę przemęczyć i co dwa dni zmieniać pościel. tak aby te grzyby się w niej nie rozwijały. najlepiej również wygoń drugą osobę z którą śpisz na drugie łóżko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzieleeeeee.

Idź do lekarza.

 

Pójdę, tylko pytam, bo myślałem że ktoś już przerabiał.

 

 

 

Jeżeli chodzi o spanie, to jak na razie śpię sam. tak wiec problem rozwiązany. pościel zmieniam oczywiście. ten środek o którym piszesz to na receptę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej odłożyć rodzinnego na bok i zaprzyjaźnić sie z dermatologiem...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie testuj sam leków - pogorszysz sobie i to bardzo jak nie trafisz poza tym to co pomogło jednemu tobie może zaszkodzić - ludzie nie traktują maści poważnie a można sobie nimi naprawdę krzywdę zrobić nie tylko tabletkami

Idź do lekarza on rozpozna co jest grane i będziesz uleczony - przez internet co najwyżej zegarek mogę Ci sprzedać a nie poradę lekarską 

Zdrowia życzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Ogol sie na lyso, pare miesiecy i po sprawie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogol sie na lyso, pare miesiecy i po sprawie :)

On się na klatce piersiowej pojawia i brzuchu  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogól się na klatce (piersiowej) i brzuchu w takim razie. A macie coś na robaki przy okazji?


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na robaki - tylko ryba, i to taka lepsza.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez recepty. kupisz w aptece, jak nie znajdziesz to na pewno da się to zamówić w sieci. w zasadzie to jest to cała seria ( szampon plus emulsja plus wcierka) i dermatolog mi powiedział ze trzeba jest używać tego wszystkiego aby były efekty. no i jak już się nawet wyleczy to myć głowę i ciało nawet miesiąc po aby nie było nawrotów. jak na razie 2 lata jetsem bez łupieżu ale ponoć jest tak,ze jak ktos już miał raz to ma powinowactwo i to moze wrócić ;/ mam nadzieję,ze nie wróci bo nieciekawie to wyglada. nawet po wyleczeniu bo mi zostaly plamki ( teraz jednak znikają , ale wcześniej trochę głupio się czułem na przykład na plaży). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam take ślady ale są niewielkie no i jka na razie się to ogranicza do jednego rejonu. widziałem na zdjęciach w sieci,że wygląda to znacznie gorzej. dzięki ogólnie za informację. Poczytaj sobie o tym. może faktycznie równiez wybiorę sie do dermatologa prywatnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Masakra... Idz po rozum a pozniej do dermatologa... Szukasz pomocy na forum zegarkowym. Jak Ci sie rozsieje na cale cialo to bedziesz swiecil na plazy jak chips. Idz do lekarza! Jak jestes z Lodzi to moge Ci ogarnac wizyte bo chyba masz z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mam take ślady ale są niewielkie no i jka na razie się to ogranicza do jednego rejonu. widziałem na zdjęciach w sieci,że wygląda to znacznie gorzej. dzięki ogólnie za informację. Poczytaj sobie o tym. może faktycznie równiez wybiorę sie do dermatologa prywatnie

A kolega to w jakiej agencji reklamowej pracuje? :)

Bo jak tak przegladam zawartość to nieomal same propozycje produktów, usług...itd ;)

bez recepty. kupisz w aptece, jak nie znajdziesz to na pewno da się to zamówić w sieci. w zasadzie to jest to cała seria ( szampon plus emulsja plus wcierka) i dermatolog mi powiedział ze trzeba jest używać tego wszystkiego aby były efekty. no i jak już się nawet wyleczy to myć głowę i ciało nawet miesiąc po aby nie było nawrotów. jak na razie 2 lata jetsem bez łupieżu ale ponoć jest tak,ze jak ktos już miał raz to ma powinowactwo i to moze wrócić ;/ mam nadzieję,ze nie wróci bo nieciekawie to wyglada. nawet po wyleczeniu bo mi zostaly plamki ( teraz jednak znikają , ale wcześniej trochę głupio się czułem na przykład na plaży).

 

Razem pracujecie? :), bo zawartość podobna ;)

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja im więcej tu czytam to bardziej mnie swędzieć zaczyna 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by tak założyć temat Fotki i slajdy o grzybicy stóp... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może by tak założyć temat Fotki i slajdy o grzybicy stóp... ;)

 

Bardziej interesują mnie ciężkie przypadki zakażeń miejsc intymnych  :D

 

Zaraz temat zamknom 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.